REJAS dienasgrāmata

4.DIENA

Pēdējais ieraksts – MAN IR MĀJAS! ❤️

Kā man patīk pavadīt laiku ar cilvēkiem un citiem suņiem… Kopā ar suņu dāmām – Čiepu (joprojām uzskatu par dīvainu mazu it kā suni), Dženiju un Selivanu – ejam peldēties. Labi, man vēl nedaudz biedē tās lielās ūdens peļķes, bet es skatos ko dara citi suņi un mācos, mācos…

Un es jau esmu pabijusi pirmajā dzimšanas dienas ballītē. Man patika! Tur bija daudz cilvēku un citi suņi – tas bija viens varens pasākums. Visi priecīgi, tāds kārtīgs burziņš. Un es saņēmu daudz komplimentu, ka esmu ne vien skaista, bet arī gudra un labi audzināta. Man patīk, ka mani slavē!

Un tagad par galveno! Dzīve laukos man taaaaa iepatikās, ka tās man tagad būs mājas uz mūžu! Man būs savi Cilvēki, savas Mājas un savs Draugs – suns Tumsa!

Paldies visiem, kuri lasīja manu dienasgrāmatu, turēja īkšķus par mani un vēlēja labu! Man ir vēl viena laba ziņa – mana pagaidu saimniece pie sevis tagad ņems manu māšeli Rondu, lai socializētu, skolotu un meklētu viņai mājas! Liels paldies Tev par to no manis un visas “Labo māju” saimes! Lai vairāk tādu Sirdscilvēku!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


3.DIENA

Kā man patika laukos – brīvība, svaigs gaiss, plaša teritorija, mežs… Tā tik bija atpūta! Laukos ir brīnišķīgi. Vakar vakarā bija gara pastaiga mežā un pelde Salacas upē, viss tik interesanti, jaunas smaržas, iespaidi… Patīk, patīk, patīk.

Aaa, un tās vistas! Tie nu gan ir vieni ērmīgi radījumi. Mani pieveda ar viņām iepazīstināt, es tā kārtīgi viņas nopētīju un sapratu, ka no tādiem radījumiem labāk ir turēties pa gabalu.

Man tika stāstīts, ka tur pavasarī ir ciemojies īsts lācis. Labi, ka es viņu nesatiku. Viņam patīkot bites, bet tagad viņš esot aizgājis tuvāk uz Rīgas pusi. Pievienoju vienu bildi ar lāča nedarbiem.

Šodien dienas pirmajā pusē braucām atpakaļ uz Rīgu, kur mani sagaidīja Selivana, Dženija un tas mazais it kā suns Čiepa. Šajā mājā suņiem ir pat pašiem savs dīvāns, kurš ir pilns ar mantām… Man patīk! Un vispār man tagad mainās zobiņi un es visu graužu, graužu, graužu kā tā mazs bebrs.

Labi, vairāk nav vaļas rakstīt, mēs braucam peldēt!

P.S. Ja vēlaties mani saukt par savu suņuku, sazinieties ar patversmi pa tālruni – 26617636 un sarunāsiet tikšanos ar mani.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2.DIENA

Es esmu tikusi pie jauna vārdiņa – Rūna – mani pagaidu saimnieki saka, ka tas man piestāv labāk. Un man ar patīk mans jaunais vārdiņš labāk!

Mana pagaidu saimniece teica, ka es šodienu pavadīšu kopā ar viņas dēlu un došoties garā izbraucienā… Eh, kas šodien bija par jauku dienu, bet par visu no sākuma.

Labi, tomēr viss nav tik skaisti un jauki kā es stāstu. Man joprojām ir bail no daudzām nezinām lietām, piemēram, man ir bail ieiet nepazīstamā kāpņu telpā, nu pavisam ļoti bail un sanāk arī sasmilkstēties no bailēm. Tad man mierīgi stāsta un rāda, ka viss tomēr ir kārtībā un tur nekā briesmīga nav, un šodien no rīta pusi trepju pievarēju pati bez iedrošināšanas. Lepojos. Man ir interese par visu, tikai reizēm jāpārvar tās bailes un jāuzdrošinās. To es vēl mācos. Es vēl esmu bērns.

Un par jaukajām lietām! Šodien biju pie jūras, tā ir tāda milzīga peļķe, kurai nevar redzēt malu, un man patika. Interesanti kāpēc agrāk mani neviens neveda pie jūras… Un galvenais mēs braucām ar auto! Ak, kā man patīk braukt ar auto! Mani pagaidu saimnieki saka, ka es esot lielisks auto suns – uzvedoties vienkārši priekšzīmīgi. Un man patīk, ka mani slavē.

Šodien pēc jūras braucām garā izbraucienā uz Mazsalacu, es gan nezinu kur tāda ir un runāja, ka tie esot kādi 140 km, lai arī kas būtu tie km… Bet man patika braukt ar auto un tika stāstīts, ka tur būs pārsteigums un tā arī bija – mani sagaidīja liels, melns suns, kuru viņi sauc par Tumsu un iedomājaties, Tumsa ir no tās pašas patversmes, kur mēs ar māšeli. Vai tā pasaule nav maza? Un no rīta es satiku vienu dīvainā paskata suni, kuri cilvēki sauc par kaķi vārdā Kisindžers un viņš arī ir no tās pašas patversmes un tad man vēl pastāstīja, ka vakar satiktās suņu dāmas Dženija un Selivana arī ir no tās pašas patversmes. Laikam arī mums patversmes suņukiem veicas…

Un kā Jūs domājat, kas mani sagaidīja vēl Mazsalacā? Vistas! Tie nu gan ir vieni ērmīgi radījumi. Bet par šo, turpinājums sekos… Un vēl mani pagaidu saimnieki saka, ka pēc dažām dienām būs jābrauc ciemos un tur būšot vēl viens šīs patversmes bijušais iemītnieks – suns Ērnijs.

Eh, tik daudz jaunumu, bet tagad jāskrien uz mežu vakara pastaigā un rīt tad turpināšu stāstīt par saviem lauku piedzīvojumiem un tām vistām.

P.S. Ja vēlaties mani saukt par savu suņuku, sazinieties ar patversmi pa tālruni – 26617636 un sarunāsiet tikšanos ar mani.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1.DIENA

Šī nedēļa man iesākās ar pārsteigumu, jo šodien pie manis atbrauca forša sieviete un teica, ka man būs jābrauc pie viņas uz pagaidu mājām, lai mācītos dažādas dzīves gudrības… Kas ir dzīves gudrības es gan vēl nezinu, bet, ja jābrauc, tad jābrauc. Žēl gan bija atstāt savu māsiņu Rondu patversmē, bet varbūt kāds cits var paņemt viņu uz pagaidu mājām…

Brauciens uz pagaidu mājām noritēja teicami, tā man vismaz teica mana pagaidu saimniece. Viņa mani slavēja un teica, ka es esot liela malace un lai gan nesen bija paēdusi vakariņas patversmē, arī slikta dūša man nebija.

Sākumā visu jauno vēroja ar lielu interesi… Viss jauns, nepazīstams, jaunas smaržas… Pagaidu mājās mani sagaidīja jau trīs dzīves gudras suņu dāmas – Čiepa, Dženija un Selivana un vēl kaķi (tie gan ir tādi jokaina paskata suņi, bet cilvēki viņus sauc par kaķiem). Un viens no suņiem, vārdā Čiepa, gan tāds pavisam maziņš, bet izskatās, ka tas tomēr galvenais suns mājās. Interesanti.

Bijām ar pagaidu ģimeni pastaigāties. Eh, tas man gan patika. Ļoti patika! Atnācām atpakaļ, atkal visu apskatīju, visu izpētīju un tad jau miedziņš pieveica…

Rīt būs atkal jauna diena un jauni piedzīvojumi… Mana pagaidu saimniece novēlot man saldus sapnīšus vēl vēlēja, lai ātrāk mani ierauga mans īstais Cilvēks. Eh, es Tevi tā gaidu mans īstais Cilvēk!

P.S. Ja vēlaties mani saukt par savu suņuku, sazinieties ar patversmi pa tālruni – 26617636 un sarunāsiet tikšanos ar mani.