fbpx

Rego

Nu ir pagājušas 30 dienas kopš seniorsuns Rego ir pie mums.

Viņš ātri vien pierada pie jaunajām mājām un pie cilvēkiem sev apkārt. Vispār gribam viņam piešķirt 11 balles no 10, jo kopš pirmās dienas Rego ir parādījis sevi kā mīlošu, gudru, paklausīgu un rotaļīgu suni. Kā tad izpaužas katra no minētajām īpašībām:

Rego ir rotaļīgs un aktīvs suns. Viņš nav nekāds slinķis un labprāt atrodas kustībā – sākot ar ikrīta un ikvakara 30-40 minūšu pastaigu un beidzot ar ķeršanas spēli kopā ar bērniem pēc skolas. Rego vienmēr izbauda mūsu klātbūtni, sevišķi, ja to var apvienot ar spēlēšanos.

Rego ir mīlošs suns. Katru rītu, būdams pirmais augšā, viņš katru mājinieku modina ar slapju buču, smaidu purniņā un astes vēzienos. Ikdienā, lai arī viņš mēdz dzīvoties savā nodabā, Rego tomēr dod priekšroku samīļošanai un vienmēr cenšas atrasties glaudošās rokas stiepiena attālumā. 🙂 Viņš nav arī sajūsmā par gulēšanu atstatus no mums savā gultiņā, bet iespējams ar laiku viņš pieradīs.

Rego ir paklausīgs suns. Viņš atsaucas un klausa visiem mājiniekiem, arī tad, ja padomā ir kādas blēņas. Ja viņš vēlas iziet laukā vai, gluži otrādi, ienākt mājās, viņš maigi pabaksta ar ķepu pa durvīm. Ārā viņš uzvedas pieklājīgi un bedres nerok kā tas ir raksturīgi takšiem. Ja nu vienīgi gadījumos, kad mīļākā bumbiņa ir paripojusi zem kādas āra mēbeles. Arī ar riešanu viņš neaizraujas – vienīgi pēc nepieciešamības, apsargājot savu māju, teritoriju un atbildot uz dažām noteiktām skaņām.

Visubeidzot, Rego ir visnotaļ gudrs suns. Viņš jau ir iegaumējis, kuros laikos tiek pasniegtas brokastis un vakariņas, cikos bērni nāk mājās no skolas un gaida viņus pārnākam. Viņš ir iepazinis apkārtni, un, ja vēlas beigt pastaigu, tad sāk vilkt uz māju pusi. Neskatoties uz to, ka Rego ir aktīvs un patīk pastaigāties, taču lai nu par ko viņš nefano tas ir lietus. 🙂 Un tad, protams, ārā viņš negrib iet.

Paldies par iespēju adoptēt Rego. Viņš lieliski iederas mūsu mājās un atbilst visam, ko meklējām sunī – ģimenes mīlulī.

This is a 30 day follow-up on Rego, a senior dog.
Out of 10 stars, we would give him 11!  From the day we adopted him, Rego has been a playful, loving, mindful, and smart boy.  He settled into the house quickly and does well in social settings.  No health or safety issues we see right now.  
Rego is playful.  What an active dog!  Although he knows when to rest, he is no slouch and loves movement.  From walks (30-40 minutes) in both the morning and evening to playing fetch with the children after school, he’s always in our presence and wants to enjoy life with play.  
Rego is loving.  Normally the first one up, he walks to each bedroom to greets you with kisses, happiness, and tail wags.  Although he can sit by himself, he is a cuddler and wants to be within petting range.  He’s not keen to sleep in his own bed, but he has one and will hopefully come around in time.  

Rego is mindful.  He responds to the master, but others in the house too.  He will gently paw a door if he needs to go out or come in.  He receives direction well, including correction if he’s up to mischief.  Although dachshunds are known to dig, he doesn’t use that ability except to get balls from under furniture.  Rego does bark in response to certain sounds, but as a defensive posture and wanting to look over the house.  
Finally, we find Rego to be smart.  He’s accustomed to breakfast and dinner at certain times.  He’s grown to understand when the children come home from school and waits for them (or lets you know they’re not home).  During walks, he’s become familiar with the house location and will pull if he’s ready to be done.  Humorously, Rego is not a fan of the rain and is interested in going out in bad weather!
Thank you for the opportunity to adopt Rego.  He’s been a great addition to the household and fits all of what we were looking for in a dog.  

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.