Profesionāla dzīvnieku sausā barība, konservi un suņu našķi

100-150 pilnas bļodiņas dienā. Tas ir skaits, kas patversmes darbiniekam ik dienas jāsagatavo „Labo māju” iemītniekiem, lai tie saņemtu pilnvērtīgu un kvalitatīvu maltīti (divas reizes dienā pieaugušiem suņiem vai līdz pat četrām, piecām reizēm kucēniem).
Dzīvnieku ēdināšana ir ļoti svarīga dzīvnieka veselības sastāvdaļa. It īpaši jāņem vērā, ka  daļa patversmes iemītnieku pirms nokļūšanas patversmē nav saņēmuši atbilstošu barību, ir novārguši, tiem jāatgūst spēki, jāstiprina veselība. Vēl jo svarīgāk tas ir kucēna vecumā, kad jāuzkrāj visi spēki, lai izaugtu par lielu, skaistu un, galvenais, veselu suni!
Ikvienam, arī dzīvnieku patversmei, iespējams izvēlēties, kā barot suni: vai nu ar pašu pagatavotu barību vai profesionālo un pusprofesionālo – sauso suņu barību, kas nopērkama tikai zooveikalos, veterinārajās klīnikās un veikalu zoo preču sadaļās (lielveikalos nopērkamā masu produkcijas barība nav piemērota ikdienas uzturam!).
Iedomāsimies, cik daudz laika, cilvēka resursu un elektroenerģijas tiek iztērēts, lai sagatavotu 150 bļodas ar dažāda satura (kucēni; novārguši suņi; suņi ar zarnu trakta problēmām; alerģiski suņi; suņi, kuriem nepieciešams ievērot diētu) maltītēm vienai dienai.
Pilnvērtīgi ēdinot patversmes iemītniekus ar sauso suņu barību, atbilstoši katra vajadzībai, patversme nodrošina suņus un kucēnus ar nepieciešamajām barības vielām (olbaltumvielas, ogļhidrāti, tauki un kaļķis pareizās attiecībās).

Šis ir gadījums, kad kvantitāte nav svarīgāka par kvalitāti!
Suņu punči noteikti daudz vairāk priecāsies par ziedojumu-mazāku, bet augstvērtīgu barības daudzumu!

Paldies par atbalstu!

P.S. Lūdzu droši sazinieties ar „Labo māju” administratoru, tālr. 26617636, lai uzzinātu, kāds barības veids ir nepieciešamākais.