Latvijas Republikas prezidents Raimonds Vējoņa kungs ar kundzi Ivetu Vējoni un lielākie privātie mecenāti Latvijā Boriss Tetereva kungs un Ināra Teterevas kundze ciemojas dzīvnieku patversmē “Labās mājas”

22.novembrī dzīvnieku patversmi “Labās mājas” apmeklēja Latvijas Republikas prezidents Raimonds Vējoņa kungs ar kundzi Ivetu Vējoni un lielākie privātie mecenāti Latvijā Boriss Tetereva kungs un Ināra Teterevas kundze.

Nav noslēpums, ka dzīvnieki mūs pieņem par saviem draugiem nevērtējot cilvēka ieņemamo amatu, statusu vai materiālo iespēju līmeni. To skaidri demonstrēja arī “Labo māju” kaķis Rudulis, kurš bez liekas vilcināšanās devās draudzēties ar Vējoņu pāri un…, uz kādu mirkli pat ieņēma līdera lomu. Sirsnīga uzmanība un novēlējums ātrāk atrast savu ģimeni, no mūsu viesu puses, tika veltīta arī citiem patversmes suņiem un kaķiem. “Labo māju” viesi mums visiem ir kā piemērs, ka laba darba veikšanai, atbalstošam vārdam un sirsnīgai attieksmei var atrast laiku pat ļoti aizņemtā ikdienā un nav jāgaida Ziemassvētki.

Pateicamies par ciemošanos, kas ir liels pagodinājums “Labajām mājām”, un arī apliecinājums, ka darbs, ko darām, tiek novērtēts un atzīts par būtisku Latvijai. Īpaši pateicamies Borisam un Inārai Tetereviem par fonda piešķirto finansiālo atbalstu patversmes ikdienas darbības uzturēšanai un dzīvnieku ārstēšanai un aprūpei kopš 2012.gada.