fbpx

Pieteikšanās 25.februāra semināram brīvprātīgajiem suņu staidzināšanā

Sestdien, 25.februārī, pl. 12:00 dzīvnieku patversme “Labās mājas” organizē semināru brīvprātīgajiem suņu staidzinātājiem.  Profesionāla kinoloģe Jūlija Elsa stāstīs:

– par patversmes suņu psiholoģiju,

– kā pareizi ar suņiem doties pastaigās,

– kā rīkoties krīzes situācijā,

– kā palīdzēt sev un sunim, ja noticis negadījums.

Pēc semināra katrs dalībnieks saņems dzīvnieku patversmes “Labās mājas” Brīvprātīgā palīga apliecību. Tā turpmāk būs jāuzrāda, ierodoties uz pastaigām ar mūsu suņiem.

Seminārā var piedalīties, sākot no 16 gadu vecuma. Dalībniekiem, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu, jāiesniedz rakstveida vecāku piekrišana dalībai seminārā un brīvprātīgajam darbam patversmē “Labās mājas”.

Semināra ilgums ir 3 stundas. Vēlamais ziedojums par semināru ir 10 eiro, kas tiks izlietoti dzīvnieku patversmes “Labās mājas” dzīvnieku uzturēšanai.

Vietu skaits ir ierobežots un nepieciešama iepriekšēja reģistrēšanās!

Seminārs notiks mūsu patversmes konferenču zālē Rīgā, Mežapurva ielā 2.
Semināra laikā iespējama fotogrāfēšana. 

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.