„Pet Ekspo. Latvijas uzvarētājs 2013” 30. un 31.martā Ķīpsalas izstāžu hallē

Ar Latvijas Kinoloģiskās federācijas laipnu ielūgumu, Juglas dzīvnieku patversmei „Labās mājas” bija iespēja divas dienas izstādes apmeklētājiem stāstīt par mūsu iemītniekiem, patversmes darbību un pamesto mājdzīvnieku problēmu Latvijā. Ķīpsalas halle Lieldienu brīvdienās pulcēja daudz dalībnieku un vēl vairāk apmeklētāju.  Ceram, ka mūsu aktivitātes bija pārliecinošas un izpildījām savu galveno uzdevumu – stāstīt cilvēkiem, ka blakus skaistiem, dižciltīgiem, saimnieku mīlētiem, labi audzinātiem šķirnes suņiem un kaķiem, dzīvnieku patversmēs mīt  tādas pat uzticīgas, mīlošas sirdis, kuras gaida savu cilvēku. Ja ne šobrīd vai šogad, tad nākotnē, meklējot sev un savai ģimenei draugu, cilvēkam būs skaidrs, ka to iespējams atrast arī dzīvnieku patversmēs.

Šoreiz daudzpusīgākas kļuva arī mūsu aktivitātes. Bez ierastā stenda „Labās casino online mājas”, patversmes materiālu izplatīšanas, abas izstādes dienas rīkojām Robina olimpiādi.

Milzīgs paldies mūsu aktīvajiem, ieinteresētajiem, daudzpusīgajiem un kolorītajiem brīvprātīgajiem. It īpaši tiem, kuri ar milzu azartu iejutās Robina lomā. Jāatzīst, ka šī loma prasa arī daudz fiziska spēka, tā teikt, lomai jāatdod sevi visu, līdz sarkaniem vaigiem, elpas trūkumam un sviedriem uz pieres. Kur nu vēl, ja jātur līdzi aktīviem 6-gadniekiem Robina olimpiādes trasē!

Paldies interjera dizainerei Elīnai Pēdājai, kura stenda rotāšanai izgatavoja pavasarīgos, gaisīgos rožu Robinus, kas „Labo māju” stendā ienesa tik gaidīto pavasari!