fbpx

Pelīte nu ir Ronija

Sveicieni no “Pelītes”, kura nu jau atsaucas uz vārdu Ronija!Lai gan sākumā bija maza bailīga pele, nu jau ir iejutusies jaunajās mājās un ar lielu ziņkāri turpina iepazīt pasauli. Brīžiem gan ir īsta pelīte – ļoti patīk visu čiept un stiept uz savu migu! Ēdam braši un arī par graužamiem našķiem ir lieli prieki. Bijām uz suņu skoliņu mācīties draudzēties ar citiem suņiem. Diemžēl suņu grupiņa mazo Roniju sabiedēja un turpinām tagad iepazīt suņus pa vienam. Mums ir arī laba trenere, kas palīdz sunim pārvarēt bailes un vienai ar otru labāk saprasties. Ronija ir ļoti apķērīga, uzticīga un dikti, dikti mīļa meitene!

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.