Laimīgie stāsti

Pele

Sveicieni no Sniedzes!

Sniedze nu ir Pele. Balta Pelīte, kurai nupat 1. dzimšanas diena. Pele ir fantastiski foršs kaķis! Sūta sveicienus savam brālītim Lūkasam.

Jaunajās mājās Pelīte iejutās diennakts laikā, nakti pavadīja ierakusies drēbju skapī, bet tālāk jau viss kā pa diedziņu – pieņēma kastīti, ēdienu, guļammājiņu. Gaidot Peli, tika uzcelts pils tornis – to gan akceptēja tikai otrajā nedēļā.

Pele ir ļoti runātīgs kaķis – sagaidot mājās, uz “Čau!” atbild ar 3 skaļiem ņaudieniem, bet uz jautājumiem atbild ar skaļu “Murrr”. Tad ieritinās klēpī un ieslēdz baltās dzirnaviņas, ļaujas paijāties un ņurcīties.
Mīļākās mantiņas – striķītis pie kociņa un minerālūdens pudeļu korķīši, tos viņa var dzenāt un dzenāt, uzmanīgi satvert ar zobiem un nest kā varenu medījumu.

Pele ir ļoti tīrīga – mazgājas bieži un ilgi, tiek nomazgāti arī saimnieki. Un kā viņa guļ!!! Uz to var skatīties stundām – tik nomierinoši.

Pie ledusskapja Pele sēž ar ģīmīti “ak pabarojiet mani, neesmu ēdusi 2 nedēļas”. Kaķenītei ļoti patīk skatīties kā izlietnē tek ūdens. Mīļums un jaukums!

Esmu nedaudz neadekvātā sajūsmā par savu pirmo kaķi un nespēju iedomāties kā varēju līdz šim bez viņas.
Paldies par Pelīti! Mīlēšu un lološu!