Patversmēs mītošo dzīvnieku atbalstam veltīta izstāde

23.martā kafejnīcas TAKA telpās (Miera ielā 10, Rīgā) tika atklāta izstāde „MAN KABATĀ TEV NEKAD NEBŪS SALTI“ patversmēs esošo dzīvnieku atbalstam. Izstādē ir aplūkojamas auduma tašas, kuru apdrukas dizainu ir radījuši mākslinieki, iedvesmojoties no Juglas dzīvnieku patversmes „Labās mājas“ apmeklējuma laikā gūtajiem iespaidiem.

Izstādi organizē mākslas entuziastu apvienība “The ToteBag Revolution”, kuras mērķis ir veicināt jauno mākslinieku atpazīstamību, parādot viņu talantu un radošumu. Šī būs jau otrā “The ToteBag Revolution” izstāde un šoreiz mērķis ir pievērst uzmanību patversmēs mītošajiem dzīvniekiem.

Dažādu iemeslu dēļ arvien vairāk suņu un citu dzīvnieciņu nonāk uz ielas vai patversmē, tomēr mēs uzskatām, ka katram no tiem kaut kur ir savs saimnieks – tas ir tikai jāatrod! Lai to nedaudz veicinātu, “The ToteBag Revolution” kopā ar vairākiem māksliniekiem apmeklēja Juglas dzīvnieku patversmi „Labās mājas“ – mākslinieki iepazinās ar dzīvi patversmē un tās iemītniekiem. Tagad apmeklējuma iespaidi ir pārtapuši mākslas darbos uz auduma tašām un nesīs vēstījumu jebkuram garāmgājējam.

Kopumā izstādē ir apskatāmas 8 tašas, kuru autori ir Marija Bebre, Niks Beķeris, Anda Birģele, Sabīne Koklačova, Viktors Kozers, Anete Lielpētere, Alvis Misjuns un Lauma Pīpkalēja.

Izstādi atbalsta: Juglas dzīvnieku patversme “Labās Mājas”, SIA „Idea at large“, kafejnīca TAKA, SIA „Trifolium Sound“, „The ToteBag Revolution“.

kkkkk