Patversmes darbība krīzes laikā

Valstī izsludinātā ārkārtas situācija ir ieviesusi izmaiņas teju ikviena Latvijas iedzīvotāja dzīvē, tomēr arī šajā grūtajā laikā, kad visvairāk domājam tieši par sev tuvajiem līdzcilvēkiem, dzīvnieku patversme “Labās mājas” turpina savu misiju rūpēties par bez pajumtes palikušajiem dzīvniekiem.Lai samazinātu iespēju patversmē ienest bēdīgi slaveno vīrusu COVID-19, esam samazinājuši darbinieku skaitu līdz minimumam un patversmes apmeklējumi notiek tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās, pirms tam telefoniski izvērtējot ciemošanās nepieciešamību. Patversmē nenotiek mums tik ierastās brīvprātīgo pastaigas ar suņiem, ekskursijas, saliedēšanās pasākumi, dzimšanas dienas ballītes un citi pasākumi.

Lai samazinātu risku, šobrīd esam uz laiku pārtraukuši arī ziedojumu (segas, dvieļus, palagus) pieņemšanu, kā izņēmumu norādot tikai profesionālo suņu sauso barību un konservus.

Līdz ar to ir krasi samazinājušies patversmei saziedotie līdzekļi, tomēr patversmes darbs rit savu gaitu – tiek aktīvi uzņemti un piedāvāti adopcijai gan suņi, gan kaķi. Tā kā dzīvnieki uzturas iekštelpās, vēl aizvien jāgādā par siltumu, pērkot kokskaidu granulas, kā arī jāmaksā visi citi rēķini.

Ja vēlies mums palīdzēt, ar aktuālajām ziedošanas iespējām vari iepazīties šeit. Ļoti novērtēsim Tavu atbalstu šajā grūtajā brīdī!