Laimīgie stāsti

Panzers

Sveicienus no jaunajām mājām sūta Edijs, kurš jau pirmajā dienā tika pie vārda Panzers (pilnajā versijā-Panzerkampfwagen V). Vārds viņam pielipa, jo Panzers murrā kā tanks un reizēm skraida apkārt kā tanks. Arī visur, kur viņš staigā-viņš ir kārtīgs tanciņš, jo uzkāps visam, kas ceļā-kā kārtīgam kaķim, viņam vienalga.

Panzers ir neizsakāmi foršs kaķis, ar savu raksturu. Viņam patīk, ka viņu čubina un mīļo, kā arī patīk dauzīties. Par viņa mīļāko mantiņu kļuva mīksts plīša bruņurupucis. Vēl Panzeram patīk striķi-vai tas būtu kamols vai cits striķis-tas noteikti tiks samurcīts, aptīts ap visu iespējamo un neiespējamo, un pats Panzers  vienmēr lepojas ar savu veikumu. 

Pirmās dienas Panzers vēl bija bailīgs, slēpās zem gultas un tikai naktī iznāca ārā. Tomēr jau pēc nedēļas sāka iejusties jaunajās mājās un tagad bieži smīdina ar saviem izgājieniem-kā, piemēram, izsakot savu viedokli par puķēm, tās apgraužot. Vēl Panzeram patīk pledi. Nu tik ļoti patīk, ka tie tiek gan mīcīti, gan arī izmantoti uz kā vai zem kā gulēšanai. Panzers ir lielisks modinātājs-no rītiem 5 vai 6 pa visu dzīvokli stāsta, ka viņam vajagot ierasto brokastu slapjās barības paciņu. 

Liels paldies par šo foršo dzīvnieciņu, kuru mums ir tas gods saukt par savu.