Palīdzi Dominikam saglābt ķepu!

Paldies visiem, kuri ziedoja Dominika operācijai! Nepieciešamā naudas summa ir saziedota un Dominiks gatavojas operācijai!

Spiediet šeit, ja vēlaties noziedot citiem patversmes iemītniekiem!

.

Sveicieni no Dominika! Trešdienā, 10.aprīlī Domnikam tika veikta operācija. Pēc operējošā daktera G.Berķa domām, tā noritēja veiksmīgi un pēc plāna. Kājā ievietoti vairāki stieņi. Šobrīd Dominiks no veterinārās klīnikas ir atgriezies patversmē, atsācis ēst, dzert un citādi jūtas labi.

Dominikam noteikts “gultas režīms”, kas viņa gadījumā nozīmē pēc iespējas mazāk kustību.
Tuvākajā laikā notiks atkārtota vizīte pie veterinārārsta, lai sekotu līdzi un kontrolētu atveseļošanās procesu. Visdrīzāk, pēc pusotra mēneša, diviem, kājā ievietotie stieņi tiks izņemti.

PALDIES visiem ziedotājiem un atbalstītājiem! Ar Jūsu palīdzību “Labās mājas” var nomaksāt gan operācijas izdevumus, gan arī atveseļošanās periodā lutināt Dominiku ar viņa iecīnītākajiem kārumiem.

P.S. Jaunākos Dominika fotosveicienus vēl nepievienojam, jo puisim pēc operācijas nepieciešams miers, klusums un lieka uzmanība un fotozibšņi Dominikam noteikti šobrīd nav vajadzīgi. BET foto noteikti būs! 🙂

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Kalnciema ielā ar sadragātu ķepu tika atrasts 2-3 gadus vecais balti rūsganais skaistulis ar debeszilām acīm, patversmē nokristīts par Dominiku.

Ļaudis, kas dzīvnieku atrada, sākotnēji nodomāja, ka paši ar auto kaķi būs satraumējuši un steidza meklēt palīdzību. Jau nonākot patversmē, atklājās – nevis atradēji Dominiku bija sabraukuši, bet gan kaķis pasen kādā nelaimes gadījumā ķepu vairākās vietās salauzis un tā uz trim, pa pusei rāpojot, pa pusei lecot, bija pieradis pārvietoties. Peļu junkura kārnums, kā arī briesmīgi savēlies kažoks vedināja domāt, ka ielas kaķa skarbo dzīvi Dominiks būs baudījis krietnu laiku, lai gan iepriekš ir audzis mājās – ļoti mīlīgs, kārtīgs, komunikabls runčuks.

Tagad, pieņēmies miesās un atbrīvots no kažokveidīgā voiloka, Dominiks ir gatavs nākamajam solim savas veselības uzlabošanā. Proti, runčuka pakaļķepai nepieciešama operācija, lai salabotu sadragāto locītavu. Tā kā gūtās traumas rezultātā nav pārrauti nervi un ķepa ir saglabājusi jūtību, tad pārvietošanās uz visām četrām kājām Dominikam rada sāpes.

Operācijas (ķirurgs Guntars Berķis – tas pats, kurš operēja suni ar aizsieto un teju nopuvušo purniņu, plāno ķepā ievietot divus stieņus), kā arī īpaša pēcoperācijas apkopes un rehabilitācijas kursa izmaksas tiek lēstas ap 90 – 100 latiem. Lai Dominika ķepu varētu salabot, nevis amputēt (šādas operācijas izmaksas ir ap 40 Ls), patversmei jālūdz līdzcilvēku atbalsts.