Paldies visiem patversmes atbalstītājiem!

Pagājušā gada nogalē portāla “Apollo” rīkotās akcijas “Sniedz ķepu!” ietvaros ir savākti vairāk nekā pieci tūkstoši eiro!!!!! Paldies visiem, kuri ziedoja, atbalstīja un turpina atbalstīt patversmi un tās četrkājainos iemītniekus! Par saziedotajiem līdzekļiem visā patversmes teritorijā varēs nomainīt aptuveni 350 spuldzes uz krietni ekonomiskākām – LED spuldzēm.

Sevišķs atbalsts tas ir astoņu āra apgaismojuma lampu nomaiņā. Spuldžu maiņa ir aktuāla un svarīga, jo vieni no lielākajiem ikmēneša tēriņiem ir tieši elektrības rēķinu apmaksa. Nomainot spuldzes, ieekonomētos ikmēneša izdevumus patversme varēs novirzīt arī turpmākai kvalitatīvas dzīvnieku aprūpes nodrošināšanai!

Akcijas laikā portālā “Apollo” tika reklamēti patversmes iemītnieki, kuri kāds vairāk, kāds mazāk bija aizsēdējušies patversmē. Priecājamies paziņot, ka mājās ir devusies kaķenīte Šēra, kura patversmē pavadīja gandrīz gadu. Šērai bija grūti atrast mājas, jo kaķenīte bija gatava doties tikai uz tādām mājām, kur būtu iespēja iziet arā. Nu beidzot Šēriņa ir sagaidījusi gan mīlošu ģimeni, gan īstas mājas.