Paldies talciniekiem!

Lielās talkas dienā dzīvnieku patversme „Labās mājas” pulcēja daudzus talciniekus – kā iepriekš sarunātus, tā pilnīgi negaidītus. Pa visiem kopā – strādājot aptuveni 100 čakliem cilvēkiem – tika sakopta ne tikai patversmes teritorija, bet arī tai pieguļošās aizaugušās pašvaldības  zemes un no sadzīves atkritumiem (tai skaitā izmestām vecām mēbelēm, televizoriem, riepām) iztīrīts mežs patversmes tuvumā abpus Juglas ielai.

Paldies par ražīgo strādāšanu, ieinteresētību un dāvāto mīļumu patversmes dzīvniekiem sakām apdrošināšanas kompānijas „Baltikums” kolektīvam! Patversmes ēku no ceļa puses vairs nekādi aizauguši „džungļi” neaizsedz!

Paldies par jau atkārtoto patversmes apmeklējumu gana netīrā darba nebīstoties, kā arī izstaidzinot un samīļojot patversmes spēcīgākos un auguma izmēros lielākos suņus sakām BMV autoklubu „e36 club Latvia”  un kopienas „E36.lv” ļaudīm!

Paldies Pārtikas vidusskolas meitenēm un viņu skolotājai par gardajām pankūkām talciniekiem! Pa kumosiņam it kā neatļauta garduma tika arī mūsu rējējiem, kas tiem tik ļoti patika. Un arī kaķi, kuri gan ar pankūkām mieloti netika, labsajūtā joprojām turpina murrāt pa samīļošanu.

Paldies dzimšanas dienas gaviļniekam Jānim un viņa visiem, kas ballītes ieskaņā izlēma čakli pastrādāt labus darbus.!Bez jums mežā joprojām daudz drazu būtu, tai skaitā arī kāda izmestais televizors un citi metāla gabali.

Paldies mums nezināmas Rīgas vidusskolas skolēniem, kuri ekspromtā ieradās patversmē pastrādāt!

Paldies Aijai, kura talkas dienā, patversmes darbiniekiem ļaujot koordinēt talcinieku plūsmu, pilnībā uzņēmās rūpes par kaķiem.

Paldies arī visiem citiem brīvprātīgajiem palīgiem, kas iecienītās pastaigas ar suņiem todien nomainīja pret darba cimdiem, atkritumu maisiem, grābekļiem, ķerrām un strādāja.

Paldies! Un gaidām ciemos atkal! Kā jau jūs visi redzējāt, Labajās Mājās un to pieguļošajās teritorijās darba nekad netrūkst, nemaz jau nerunājot pat patversmes iemītniekiem, kuriem cilvēka glāsts, uzmanība, pastaiga ir liels un patīkams notikums.

Uz tikšanos „Labajās mājās”!