Paldies no izglābtiem 2300 dzīvniekiem!

Ceļš uz „Labajām mājām” bija garš. Astoņus gadus pa santīmam vācot, lūdzot, apelējot, reizumis pat diedelējot naudu, lai sapnis par jaunu, modernu dzīvnieku patversmi Latvijā īstenotos. Bet ko nu vairs par to…

Tā bija drēgna diena, no tām, kad zeme ar gaisu teju kopā jaucās, slapjš sniegs purgājās no debesīm, taču lēmums bija pieņemts: ilgāk jaunā, gatavā patversme tukša nestāvēs, kamēr vecajā, pussabrukušajā dzīvnieki jau gadu mokās. Mēs pārceļamies!

Daļa suņu tika vesta ar auto, daļu mūsu uzticamākie brīvprātīgie izveda pastaigā no vecās patversmes un ieveda jaunajā. Todien mēs vēl nedrīkstējām ieņemt jauno ēku – tiesu darbi ritēja pilnā sparā, jo kaimiņu zemes īpašnieks, kurš šobrīd savas pļavas pārdod, Rīgas Domes tiesības piešķirt atļauju celt Juglas ielā 18F patversmi apstrīdēja. Taču mūsu lēmums bija negrozāms: lai tad mēģina pamestos dzīvniekus izmest uz ielas ārā no patversmes, kas uzcelta par sabiedrības ziedojumiem… Šodien šis laiks šķiet tāls, lai gan aizritējuši tikai trīs gadi.

Cik laimīgi mēs bijām jaunajās mājās – „Labajās mājās”! Tobrīd šķita – neko vairāk mums vairs nevajaga. Taču ātri vien nāca sapratne, ka uzturēt nelielu patversmi bez valsts vai mecenātu atbalsta, iztiekot vien ar ziedotāju palīdzību ir viena lieta, pavisam kas cits no ziedojumiem uzturēt lielu, modernu patversmes kompleksu ar piecas reizes vairāk dzīvniekiem. Paši pat nobijāmies – vai neesam uzņēmušies par daudz. Grozies kā gribi, bez naudas neiztikt. Ik dienu jābaro, jāārstē, jāvakcinē, jāsterilizē, jāapkopj un jāatkopj teju pusotrs simts dzīvnieku. Bez naudas neko neizdarīt.

Šobrīd, kad stāvam uz „Labo māju” trīs gadu pastāvēšanas sliekšņa, vēlamies pateikt lielum lielu – patiesībā  pat vārdos neietērpjamu PALDIES visiem, kas mums uzticējušies un palīdzējuši! Jūsu ir daudz, ļoti daudz – katrs kā var un spēj. PALDIES!

Tomēr vairākus „Labo māju” četrkāju atbalstītājus šodien vēlamies īpaši izcelt. Spodru un Armandu Garkānus. Bez jūsu dzīvniekmīlestības, uzticēšanās mums, uzmundrinājuma un nenovērtējamā atbalsta mēs savu sapni – „Labās mājas” – vispār nespētu sasniegt!

Un Borisa un Ināras Teterevu fondu. Bez jūsu regulārā atbalsta best online casino mēs spētu palīdzēt krietni mazākam skaitam dzīvnieku, nereti pat vispār nevarētu neko izdarīt. Bet trīs gadu laikā  „Labās mājas” uz kādu brīdi par savām mājām uzskatīja 1167  suņu un 1134  kaķu. Ikdienišķās veterinārmedicīnas procedūras kā regulāra attārpošana, atblusošana, vakcinācija, „klasiskās” pamesto dzīvnieku slimības kā dažādi vīrusi, jo īpaši kaķu, kucēnu un novārdzinātu suņu vidū, autotraumas, daļas patversmes dzīvnieku un ielu kaķu sterilizācija – bez fonda atbalsta mums būtu neiespējami atveseļot un uz jaunām mājām palaist simtiem veselu, priecīgu dzīvnieku.

Augstu vērtējama ir Borisa un Ināras Teterevu patiesā vēlme regulāri, nenogurstoši, diendienā palīdzēt nelaimē nonākušajiem četrkājiem gan „Labajās mājās”, gan citviet Latvijā.

Un pretī jau atbalstītāji  it kā nesaņem neko. Tās pateicīgās dzīvnieku acis redzam mēs un jaunie saimnieki, laimīgos saimniekus un viņu mīluļus arī redzam mēs. Taču reizēm pasauli glābj tieši tie darbi, kaut vai tikai naudas izteiksmē kādam atvēlētie līdzekļi, kas atpakaļ it kā nenes taustāmu rezultātu pašam devējam, tomēr ir ļoti svētīgi. Paldies no „Labo māju”  2300 dzīvniekiem un darbinieku komandas Spodrai un Armandam Garkāniem un Borisa un Ināras Teterevu fondam!

Kur aizplūst nauda jeb Neliels ieskats patversmes ikdienā:

Sibilla
Sibilla
Koko
Koko
Trīne
Trīne
Kaķēni
Kaķēni
Loreta
Loreta
Krišiņš
Krišiņš
Zita
Zita
Tontons
Tontons
Mikiņš
Mikiņš
Krista
Krista
Pegazs
Pegazs
Kucēni
Kucēni
Amanda
Amanda
Džeris
Džeris