Seko mums: Instagram Facebook Twitter
  Draugi
  • Arčers
  • Binders
  • Borisa un Ināras Teterevu fonds.
  • RIX
  • Royal Canin
  • DinoZoo
  • Zoo Centrs
  • Ķepa uz Sirds

Pirmajās dienās mēs visa ģimene un arī Olivers mēģinājām adaptēties un pierast viens pie otra. Ierodoties mājās (dzīvojam privātmājā ar lielu zemes platību), ierādījām Oliveram visu teritoriju un māju, bet bijām piesardzīgi, un vadājām viņu pavadā, lai Olivers neaizmūk. Diemžēl Olivera vēlme visu ieraudzīt un iepazīt bija tik spēcīga, ka viņš atrada brīdi, kad bijām neuzmanīgi, un aizmuka pie kaimiņiem. Tobrīd bijām ļoti sabijušies, bet tagad atceroties nāk smiekli, jo Olivers mums lika iepazīt arī tālākos kaimiņus, ar kuriem pat nebijām tikušies aci pret aci. Viss beidzās labi – Olivers izskrējies, devās mums rokās.
Oliveru mājās sagaidīja draudzene zeltainais retrīvers – Bella, kura pēc dabas ir ļoti mierīga un draudzīga ar visiem. Abi saostījās, gulēja blakus, taču Bella ieturēja distanci.

Sākumā Olivera vēlme turpināt izzināt pasauli atkārtojās – taču atkal viss beidzās labi. Lai vairāk būtu kopā ar jauno draugu, mēs viņu ņēmām līdzi arī savos ārpus mājas izbraukumos. Mūs iepriecināja Olivera sportiskums, kad viņš ar lepnu lēcienu leca iekšā un ārā mašīnas bagāžniekā.
Pirmajās dienās galvas sāpes mums sagādāja mūsu sunene Bella, kas turpināja ieturēt distanci un tēlot apvainoto. Viņa pat atteicās ēst. Savukārt Olivers nestāvēja malā, jo viņš bija gatavs notiesāt arī Bellas ēdienu. Olivers viennozīmīgi jau bija ieņēmis “galvenā” vietu.

Tā kā visa ģimene pa dienu ir aizņemta darbos un skolā, speciāli, lai Oliveram būtu vieglāk iejusties, pie mums uz laiku pārcēlās Ome, kas katru dienu turpināja atbalstīt mūs.

Mēs visi jau bijām iemīlējuši Oliveru un arī viņš jau sāka apzināties, ka ir ticis pie mājām.
Olivers visur bija kopā ar mums. Viņam par visu bija interese un vēlme visur piedalīties.

Nu jau Olivers ir pilnībā iejuties, viņš labi sadzīvo ar mūsu suneni Bellu, katru vakaru pats uzkāpj 2.stāva guļamistabā un iekārtojas nakts miegam.

Oliveram no rītiem kopā ar manu vīru patīk skriet krosu. Olivers jau pats ņem pavadiņu un norāda, ka tā jāliek ap kaklu, lai varētu doties ik rīta skrējienā.
Olivers pats prot attaisīt ārdurvis, lai nokļūtu mājā, kad ir tāda vēlme.
Diezgan bieži viņu apciemo kaimiņu suns Rokijs (vācu aitu sugas suns). Tad Oliveram ir lielie prieki – viņi skrien, lec, un visādi izdarās. Redzam, ka šajos brīžos viņš ir ļoti laimīgs!
Tāpat Olivers jau māca mūsu suneni Bellu un skaidri viņai norāda, ko darīt un kā un ko nedarīt. Viņš nosaka toni.
Tajā pašā laikā Olivers ir ļoti paklausīgs un disciplinēts.
Viņš ir ļoti mīļš un ātri apgūst jaunas mācības.
Vienīgi ar mūsu mājas runci Fidžeraldu Olivers tikai nesen ir saudraudzējies – tas bija diezgan ilgs laika periods, kamēr viņi viens otru pieņēma. Bija pat vairākas dienas, kad kaķis nenāca pat mājās. Bet nu jau viss ir labi – viņi abi viens otru ir pieņēmuši.

Ziņas/Sākums
 
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv