fbpx

Odrija

  1. Sākums jaunajās mājās bija baiļu pilns, bet vakarā jau sāka rosīties. Sākumā Odriju ar  konteineri iecēlām lielajā būrī, kur viņa sēdēja un nelīda laukā. Tikai pēc kāda laiciņa pārcēlās no konteinera uz savu gultiņu. Pēc atbraukšanas ilgi un rūpīgi sekoja līdzi mūsu kustībām istabā. Odrijai patika skatīties, kas notiek datora ekrānā, kurš ir labi redzams no viņas gultiņas. Līdzās viņas būrim ir kaķu manta – ligzda, kur sēdēt un nagus asināt. Pagaidām Odrija to nopētīja sēžot lielajā būrī, bet, kad sajutīsies drošāka, varēs nākt laukā no būra un spēlēties. Būrī apčamdīja mazās spēļu mantiņas, bet vēl nespēlējās.
  2. Nu jau pagājušas 2 nedēļas kopš Odrija ir jaunajās mājās. – Mums ir labi jaunumi. Šonakt Odrija sāka spēlēties ar savu bumbiņu. Pirms divām dienām sāka sēdēt uz palodzes, jo iekšpagalmā ir aktīva kustība: cilvēki ar suņiem, sētas kaķi un gar logiem lido putni. Pagultes ir pārbaudītas un cik tad ilgi sēdēs tumsā. Ja nu vienīgi, ja uznāk pēkšņas bailes, tad metas aiz gultas vai savā būrī, bet vispār par lielo būri sāk uztvert vienu istabu, kurā sākotnēji ir iemitināta pie dēla. Pagaidām pārvietojas pa 2 istabām, gaiteni un virtuvi. Naktīs rosās, bet tas mūs netraucē. Tā ir pašsaprotama un pierasta sajūta gadiem pēc iepriekšējās mincītes.

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.