Notikumu arhīvs

Čakli pavadīta talkošana “Labajās mājās”

25.04.2021

Sestdien, 24. aprīlī, kad visā Latvijā norisinājās Lielā Talka, arī dzīvnieku patversmē “Labās mājas” čakli rosījās talcinieki.Viņu kopīgiem spēkiem tika sagrābtas pērnā gada lapas, izravēta krūmu dobe un atjaunota lielā puķu dobe, apgriezti lielie krūmi un pat safrizēta liepa. Un, protams, tika satīrīts tuvējais mežš no cilvēku atstātajiem atkritumiem.

Lasīt vairāk

Paldies visiem patversmes atbalstītājiem!

20.01.2021

Pagājušā gada nogalē portāla “Apollo” rīkotās akcijas “Sniedz ķepu!” ietvaros ir savākti vairāk nekā pieci tūkstoši eiro!!!!! Paldies visiem, kuri ziedoja, atbalstīja un turpina atbalstīt patversmi un tās četrkājainos iemītniekus! Par saziedotajiem līdzekļiem visā patversmes teritorijā varēs nomainīt aptuveni 350 spuldzes uz krietni ekonomiskākām – LED spuldzēm.

Lasīt vairāk

“SNIEDZ ĶEPU!” – uzdāvini mīluļiem gaišus un siltus svētkus!

20.12.2020

Portāls “Apollo” kopā ar dzīvnieku patversmi “Labās mājas” aicina šajos svētkos palīdzēt cilvēka četrkājainajiem draugiem sagaidīt siltus un gaišus svētkus, piedaloties portāla ikgadējā labdarības akcijā “Sniedz ķepu”!Bieži ir pieņemts domāt, ka patversmes dzīvniekiem trūkst pārtika, un ka tieši tā ir būtiskākā izmaksu daļa dzīvnieku uzturēšanā, taču realitāte ir citāda.

Lasīt vairāk

Izskanējis labdarības koncerts “Labās mājas”

19.12.2020

Labdarības koncerta “Labās mājas” izskaņā vēlamies pateikties visiem dzīvnieku draugiem, kuri kopīgiem spēkiem īstenoja šo fantastisko pasākumu, veltītu patversmes mīluļiem: Paldies Latvijas Kultūras koledžas studentiem – Elzai Krastiņai, Kristapam Maļarčikam, Annijai Siliņai un Nikam Grīslim – par pašaizliedzīgo darbu un vēlmi atbalstīt patversmi “Labās mājas”! 

Lasīt vairāk

Labdarības koncerts “Labās mājas”

12.12.2020

18. decembrī plkst. 20.00 tiešsaistē norisināsies dzīvnieku patversmes “Labās mājas” labdarības pasākuma koncerts.Koncertu rīko Latvijas Kultūras koledžas 3. kursa studenti – kā paši saka dzīvnieku draugi un atbalstītāji -, lai varētu palīdzēt dzīvnieku patversmei iegūt nepieciešamos finansiālos līdzekļus tās uzturēšanai, kā arī atrast potenciālos saimniekus patversmes iemītniekiem.

Lasīt vairāk

#LaiBigbankZiedo2020

18.11.2020

Ir noslēgusies “Bigbank” rīkotā ikgadējā akcija #LaiBigbankZiedo, kā rezultātā “Bigbank” dāvina patversmei “Labās mājas” 4000 EUR!Akcijas ietvaros sociālajos tīklos cilvēki tika aicināti dalīties ar savu mīluļu bildēm, pievienojot tēmturi #LaiBigbankZiedo2020. Kādā bildē mīlulis redzams lutināts, kādā pieķerts nedarbos, bet visas patiesi jaukas un amizantas.

Lasīt vairāk

“Labās mājas” lūdz atbalstu pandēmijas laikā

07.05.2020

Reaģējot uz finanšu grūtībām, dzīvnieku patversme “Labās mājas” ir uzsākusi ziedojumu vākšanas kampaņu “Tagad tu saproti” ar mērķi piesaistīt vismaz 3500 EUR mēnesī, lai varētu turpināt savu darbību. Pandēmijas laikā patversmes ienākumi samazinājušies par 40%, kas ir dramatisks kritums patversmes ienākumos un apdraud tās pastāvēšanu.

Lasīt vairāk

Aicinām pieteikties

08.09.2019

Meklējam brīvprātīgos palīgus, lai kopā paveiktu labas lietas. Kopā mācīsimies, palīdzēsim, iegūsim jaunus draugus un savienosim patīkamo ar tik ļoti nepieciešamu darbu/palīdzību dzīvnieku patversmē. Mērķis – palīdzēt socializēt patversmes suņus, darboties ar kucēniem, un galvenais – darīt to plānveidīgi, ar jaunām zināšanām, t.i., palīdzēt gudri!  Kā tas notiks?Reizi mēnesī (svētdienā) būs jāapmeklē lekcijas, kur būs […]

Lasīt vairāk

Robins izaicina

02.08.2019

Aicinām no 19.08.2019. līdz 01.09.2019. piedalīties sportiskā izaicinājumā, un Endomondo lietotnē fiksēt noskrietos kilometrus un/vai ar velosipēdu nobrauktos kilometrus. Lai piedalītos izaicinājumā: 1. atbalsti dzīvnieku patversmes “Labās mājas” iemītniekus veicot ziedojumu uz patversmes bankas kontu (informācija šeit) ar norādi “Robins izaicina” (vēlamais ziedojuma apmērs ir vismaz 5 euro par vienu kategoriju). Ziedojumi tiks izlietoti patversmes […]

Lasīt vairāk

Gandrīz pēc gada… tomēr uzvar taisnīgums! ?

07.07.2019

Pārtikas un veterinārais dienests ilgstoši saņēma Latvijas un Lietuvas iedzīvotāju sūdzības par Dzīvnieku aizsardzības likuma pārkāpumiem kādā adresē Rīgā un daudzkārtējās apsekošanās konstatēja virkni pārkāpumu, kurus suņu īpašniece gadu gaitā tā arī nenovērsa. Līdz 2018.gada 16.augustā Pārtikas veterinārais dienests uz pārbaudi šajā adresē ieradās jau kopā ar Rīgas pašvaldības darbiniekiem un secināja, ka labturības prasību […]

Lasīt vairāk

1 2 3 5