fbpx

No gultas apakšas līdz paijāšanas sesijām

Sveiki!

Pastāstīšu par Teodora iejušanos jaunajās mājās. Vēl patversmē Teodors bija dēvēts par Oniksu. Teo ir pie mums jau trešo nedēļu. No paša sākuma Teo bija tik bailīgs, ka šķita, ka paliks zem gultas apakšas visu dzīvi, bet pāris dienas vēlāk jau klejoja pa visu dzīvokli kā savu karaļvalsti. ? Teodors ir iemanījies skriet ātrāk kā jebkad, kad dzird, ka slapjās barības paciņa tiek atvērta. Paijāšanas sesijas Teo arī nekad neapniks.? Mīļāku un paijāt gribošāku kaķēnu nekad neesmu satikusi. Viņa dienas ritmā ietilpst “izdīkt” pēc iespējas vairāk gardumus, izložņāt visus kaktiņus, kur vēl nav ielīdis, un snaust uz dīvāna, aizņemot visu vietu. Ar vislielāko prieku varu teikt, ka Teodors ir iejuties savās mājās.

Ar cieņu Alise

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.