Mums nepieciešama Tava palīdzība

Pandēmija atstājusi finansiālu robu dzīvnieku patversmes “Labās mājas” līdzekļos, ziedojumi dzīvnieku uzturēšanai ievērojami sarukuši – par 40% jeb gandrīz pusi. Lai arī turpmāk spētu nodrošināt kvalitatīvu patversmes iemītnieku aprūpi, maijā tika uzsākta kampaņa “Tagad Tu saproti” ar mērķi informēt sabiedrību un piesaistīt līdzekļus. Par kampaņu vairāk lasi šeit.

Kampaņas “Tagad Tu saproti” iemesls ir ne tikai tik ļoti nepieciešamie ziedojumi, bet arī samilzusī vajadzība kliedēt mītus par patversmes izmaksu pozīcijām un ienākumu avotiem. Sabiedrībā bieži valda uzskats, ka patversmi uztur pašvaldība vai bagāti uzņēmumi jeb patroni, tomēr tā nebūt nav. Lai gan patversmei 20 pastāvēšanas gadu laikā ir izveidojošās sadarbības ar regulāriem atbalstītājiem, tie lielākoties nodrošina tikai ēkas remontdarbus. Dzīvnieku uzturēšanas iespējas atkarīgas tieši no ziedotāju labvēlības.

Lai uzturētu patversmi, katru mēnesi ir nepieciešami vismaz 12 000 €. Tikai nelielu daļu no šīs summas veido dzīvnieku barība un inventārs (ar visām patversmes izmaksu pozīcijām var iepazīties šeit.

Diemžēl jau pirms pandēmijas, teju katrs mēnesis patversmei ir bijis finansiāli saspringts. Pandēmija ir pastiprinājusi šo neziņas un nedrošības sajūtu vēl vairāk. Ziedojumi patversmei ir kampaņveidīgi, taču izdevumi – regulāri. Tieši tāpēc mums nepieciešama Tava palīdzība gan šodien, gan ilgtermiņā.

Kā Tu vari palīdzēt?

Tu mums vari ļoti palīdzēt, kļūstot par ilgtermiņa draugu, kurš saprot patversmes vajadzības un zina, ka pat neliels, bet regulārs atbalsts ļaus “Labajām mājām” turpināt pildīt savu misiju.

Kā pieslēgt regulāro maksājumu?

  1. Pieslēdzies internetbankai
  2. Atrodi sadaļu – MAKSĀJUMI un apakšsadaļu REGULĀRIE MAKSĀJUMI
  3. Pārliecinies, iespējams Dzīvneiku patversme “Labās mājas” vai tās juridiskais nosaukums “Juglas dzīvnieku aizsardzības grupa”  jau ir Tavas BANKAS DEFINĒTAJOS maksājumos
  4. Ja neatrodi patversmi definētājos maksājumos, ievadi šos rekvizītus:

Biedrība “Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa”
Reģ. nr. 40008048503
Jur. adr.: Mežapurva iela 2, Rīga, LV-1064

  1. Norādi regulārā maksājuma summu
  2. Norādi termiņu, cik ilgi vēlies būt ilgtermiņa draugs.