Laimīgie stāsti

Mango

Sveikas bijušās mājas!
Te raksta jūsu mīļais, kuplā, dūmakainā kažoka īpašnieks Mango.

Jaunajās mājās dzīvoju jau gandrīz mēnesi. Sākumā biju ļoti nobijies – nesapratu, uz kurieni mani ved, kas ar mani notiek… Pirmās dienas dzīvoju aiz radiatora, tur bija silts, tumšs, un neviens nebāzās man virsū.  Ar katru dienu es sāku justies arvien drošāk. Blakus vienmēr bija mana saimniece, kura ar saviem glāstiem mani nomierināja un lika saprast, ka šīs ir manas mājas un mani cilvēki. Ejot gulēt, saimniece man vienmēr iedod buču un apsedz ar sedziņu, lai mani nesapūš vējš, kas spraucas iekšā pa loga šķirbām. ❤️

Biju patīkami pārsteigts uzzinot, ka neesmu vienīgais kaķis šajā mājā – man ir audžu māsiņa Čiepa. Sākumā viņa baidījās no manis un negribēja draudzēties, taču jau pēc nedēļas kļuvām par nešķiramiem draugiem. Kopā esam izrušinājuši visus puķu podus. Visu dienu kopā gulšņājam un naktīs traucējam saimniekiem gulēt – skrienam no vienas istabas uz otru un dauzāmies tēta uzbūvētajā pilsētiņā. Kad saimniekiem apnīk mūsu dauzīšanās, viņi mūs izšķir – Čiepa iet gulēt pie vecākiem, bet es – pie savas saimnieces Tīnas. Ejot gulēt, es kārtīgi apmazgāju Čiepu un viņa mani.

Vēl pie manis katru otro dienu nāk ciemos kaimiņu minkas. Viņi uzkāpj uz palodzes un sāk ar mani runāties. Bieži vien es tajā brīdī saldi guļu, bet viņi, nelieši tādi, uzmodina mani augšā.

Esmu pabijis jau vienu reizi lauku mājā. Vislabāk man patīk trepes, pa kurām varu skraidīt dienu un nakti. Dienu dienā sēžu uz palodzes un vēroju, kas notiek otrpus logam. Saimniece sola, līdzko  iestāsies siltāks laiks, mani izvedīs pie pavadiņa ārā. Nevaru sagaidīt!!!

Esmu pilnībā mainījis savu personību, no mierīgā kaķa esmu kļuvis par baigo razbainieku un trakuli. Jaunajās mājās jūtos laimīgs, lutināts un mīlēts, tādēļ saku lielu paldies, ka līdz šim parūpējāties par mani un atradāt man mīlošus saimniekus!

Ar mīlestību
Mango