Seko mums: Instagram Facebook Twitter
  Draugi
  • Arčers
  • Binders
  • Borisa un Ināras Teterevu fonds.
  • RIX
  • Royal Canin
  • DinoZoo
  • Zoo Centrs
  • Ķepa uz Sirds

Sveiki!

Jums raksta Sintija. Laimīgu jauno gadu! 🙂
Pagājušā gada augustā bijām ciemos pie jums – un mājās aizvedām Mafinu un Pipariņu (tobrīd patversmē – Lāci Šņāci).
Gribēju atsūtīt dažas bildes un pastāstīt, kā abi divi jau paspējuši izaugt un ko labu sadarījuši!

Atceramies pirmo nedēļu – abi divi bija sabijušies, turējās kopā un lielākoties dzīvojās zem gultas. Pamazām viņi aprada ar jauno māju un mums abiem svešiniekiem, mani un Artūru. Tagad abi jau ir braši un tikai drusciņ sakautrējas, kad ciemos nāk jauni cilvēki. Bet, tāpat kā bērni, viņi kādas 5 minūtes pakautrējas un tad jau nāk skatīties, kas atnācis ciemos 🙂

Mums ir liels prieks, cik abi ir draudzīgi viens pret otru! Šķiet, ka viņi ir brāļi – tikai nākuši katrs no savas mammas. Pa dienu viņi parasti gulšņā, pa reizei pamostoties un tad jau dzenas viens otram pakaļ spēlēties.
Abi apzinīgi iet uz savu kastīti, labi ēd un par brīnumu – nekasa nevienu citu stūri vai mēbeli, kā tikai savu kasāmstabiņu!
Muļķības gan dara uz urrā – čiepj un grauž virtuves švammītes, ūdens bļodiņās met savas spēļu bumbiņas. No eglītes arī pa kādam bumbulim klusi nosper un tad noslēpj pa stūriem. Smieklu un apbrīnas par abiem puikām netrūkst ne dienu!

Mafinam patīk vairāk gulšņāt uz palodzēm, viņš ne visai grib nākt sēdēt klēpī – bet Pipars gan ir īsts mīlulis. Abiem patīk spēlēties ar bumbiņām. Mafinam ļoti patīk ūdens – ne gluži uz viņa, bet skatīties uz to. Pēc dušas Mafins parasti uzreiz lec iekšā vannā. Pipariņam gan labāk patīk gultā vai dīvānā, un vakarā ar viņu parasti skatāmies seriālus. 🙂

Mums ir liels prieks, ka mūsmājās ir tieši šie abi kaķupuikas – jo katra diena ir tik ļoti daudz priecīgāka, viņiem esot blakus!
Paldies jums, ka mums bija iespēja viņus satikt un dot gādīgas mājas! Ceram, ka ikviens minka jūsu patversmē satiks savus īstos dzīvesbiedrus!

Ziņas/Sākums
 
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv