Seko mums: Instagram Facebook Twitter
  Draugi
  • Arčers
  • Binders
  • Borisa un Ināras Teterevu fonds.
  • RIX
  • Royal Canin
  • DinoZoo
  • Zoo Centrs
  • Ķepa uz Sirds

 

Labdien!

Jau pagāja nedēļa kopš Madariņa dzīvo mūsu mājā.
Jā, vārdu mēs nolēmām atstāt, vienīgais, ērtībai dažreiz saīsinām līdz Maddi.
Braucot mājās, sākumā bišku stressoja un uztraucējās, bet jau pusceļā sēdējā klusiņā.
Mājās, izlaižot viņu no pārvadāšanas kastes, kādas 30 minūtes apsekoja dzīvokli un jau pēc stundas spēlēja ar manu meitu bumbiņā.
Pirmās dienas uzvedās diezgan pieklājīgi un pieticīgi- gulēja uz grīdas, uz virtuvi vispār negāja un tml.
Bet nu ar katru dienu arvien vairāk iejūtās saimnieces lomā.
Mūsu Madariņa ir ļoti enerģiska, priecīga un mīlīga meitenīte. Dažreiz mums liekas, ka viņai ir kādi 2-3 gadi, nu nekā ne 5!!!
Kā arī brīdināja Jūsu darbiniece, Madarai ļoti patīk bumbiņas. Un tā kā visas 4 nopirktas bumbiņas jau nākamajā dienā bija aizdzenātas zem gultām, skapjiem, tagad viņi (ar meitu) spēlējas ar kastaņiem.
Ar tualeti problēmu nebija, kaķene uzreiz atrāda sagatavoto vietu un viss notiek tā kā jābūt.
Ar nagu asināšanu vēl nav tik perfekti, tapetes patīk vairāk, tātad tagad notiek apmācība, jo diemžēl viņa ne vienmēr izmanto nopirkto asināmo.
Vienīgais, kas mums pagaidām uztrauc,- ir ēšana. Viņa vienmēr grib est, bļoda vienmēr tukša, neatkarīgi cik daudz un kāda barība bija iedota. Baroju viņu 3 reizes dienā-no rīta, vakarā un dienas laikā-kad meita atnāk no skolas(tas ir jau viņas pienākums). Sausa barība-RoyalCannin, konservi Sheba,Gourmet,Royal. bet tiklīdz es eju uz virtuvi, viņa seko man ar cerību, ka kaut kas garšīgs tiks uzcienāts. Varbūt tas ir paradums no pagātnes? Nju, redzēsim, kā ies tālāk.
Jebkurā gadījumā, mēs esam ļoti laimīgas, ka atraduši mūsu princesīti un mīluļi!

Madariņa jau mēnesi dzīvo mūsu ģimenē…un ir pilnīgi iedzīvojusies. Dažreiz man likās, ka viņa visu mūžu bija ar mums.
Viņa ir tik forša, tik mīlīga, taču ar savu raksturiņu. Tagad sēž klēpī tikai kad gribas un ne tik bieži, kaut sākumā no rokām negāja un pat grūti bija strādāt (pie datora) un mācīties.
Appētīts joprojām ir ļoti labs, tiklīdz eju uz virtuvi, Madariņa skrien pakaļ un prasa ēst. Es konsultējos ar cilvēkiem, kas bija paņēmuši kaķus no ielas un viņi dālijās ar pieredzi , ka sakumā, apmēram pirmo pusgadu laikā, bija tas pats.
Jebkurā gadījumā viņa palika lielāka, apaļīga un zolīda, kā īsta kundzīte.
Kad bija silts, gājām pastaigāties ar Madariņu, jo viņa bieži sēdējā pie durvīm un prasījās ārā. Domājām, ka agrāk viņa dzīvoja privātmājā, jo ļoti mierīgi uzvedās ārā un nebaidās garam braucošas mašīnas.
Tieši no rīta, kad ir jāsteidzas darbā , Madariņa prasa sev uzmanību un glāstīšanu. Vakaros ieslēdzas spēļu noskaņojums. Katru vakaru pirms gulēšanas, viņa kā traka skrien pa visu dzīvokli spēlējot ar bumbām un apaļa formā rotaļlietām (kastaņiem, papīra kamoliņiem, pomponiem). Pēc aktīvas sportošanas, gulēt viņa nāk jau manā gultā. Jā, jau pagāja kautrīgums kad viņa gulēja uz paklājiņa pie gultas.
Nadziņus joprojām asina izmantojot tapetes. Biju mēģinājusi nopirkt citu-kartona asinātāju, viņai ļoti patika un tagad viņa perfekti guļ uz tā
Re tāda ir mūsu meitenīte-smukulīte Madariņa!

 

 

Ziņas/Sākums
 
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv