Kad 9.jūlijā, ap pusdienas laiku, Siguldas pašvaldības policisti Juglas dzīvnieku patversmē „Labās mājas” nogādāja aptuveni 3 gadus jauno, mazā auguma suņupuiku, sapratām, šis reiz ir gadījums, kad visupirms jādara, bet par praktisko pusi jādomā vēlāk. Visticamāk suņuks bija pakļuvis zem automašīnas un patversmes darbinieku acīm pavērās šaušalīgs skats. No labās priekšķepas, izspraucies cauri muskuļaudiem un ādai, rēgojās kauls. Operatīvi reaģēja veterinārārsts, kurš savā brīvdienā steidza nokļūt klīnikā, lai sāktu operāciju.

Labā ziņa. Osteosintēzes operācija, kuras laikā kauli savienoti ar stieņa palīdzību, veikta. Pēc operējošā ārsta domām, tā noritēja veiksmīgi. Suņa dzīvībai briesmas nedraud, vien priekšā ilgāks atveseļošanās periods. Ja operācija netiktu veikta steidzīgi, draudētu gangrēna ar kājas amputāciju vai daudz lēnāks un mokošāks dzīšanas process.

Lūdzam Tavu palīdzību operācijas un ārstēšanas izdevumu segšanā! Kopējās ārstēšanas un rehabilitācijas izmaksas plānotas LVL 190,- apmērā.

P.S. Turpinām meklēt suņuka īstos saimniekus! Suns ir aptuveni 3 gadus jauns, kastrēts, ir brūna ādas kaklasiksna. Atrasts Siguldā, Atbrīvotāju ielā. Atkopties pēc pārciestā un turpināt ārstēšanos, viennozīmīgi labāk ierastā, mierīgā vidē ar saviem cilvēkiem līdzās, nevis dalot patversmi ar 60 citiem bēdubrāļiem.

P.P.S. Turpināsim ziņot par jaunumiem!

Ziedot iespējams šādos veidos:

http://patversme.cedric.lv/ziedo/

biedrība”Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa”
PVN reg.Nr. 40008048503
AS “Swedbanka”,
Kods: HABALV22
LV95HABA0551003865018

PayPal konts: Paypal@patversme.lv

Lūdzam norādīt ziedojuma mērķi-kājas operācijai

.