Lielā talkošana “Labajās mājās”

Sestdien, 22.aprīlī, visā Latvijā norisinājās Lielā talka, kuras ietvaros talkošana notika arī dzīvnieku patversmē “Labās Mājas”.

Esam pateicīgi kuplajam talcinieku skaitam, kuri spītējot laikapstākļiem bija ieradušies. Pa visiem kopā – strādājot aptuveni 100 čakliem darba rūķiem – tika “spodrinātas” patversmes iekštelpas, sakopta apkārtējā teritorija un Rīgas pilsētas mežu teritorija, kurā brīvprātīgie staidzina suņus.

Īpašu paldies vēlamies teikt tiem talciniekiem, kuri no mums ir adoptējuši kādu ģimenes mīluli. Paldies, ka Jūs mūs neaizmirstat!

Pēc kārtīgas pastrādāšanas talcinieki varēja baudīt īpaši viņiem gatavotu zupu uz ugunskura, doties pastaigās ar suņukiem, kā arī izjust gandarījumu un prieku par labi padarītu darbu!

“Liekas, ka atnāks sunīši un viņiem būs tāds prieks, ka te ir tik ļoti tīrs, kaut arī viņiem liksies, ka nekas nav mainījies, bet tomēr – prieks par izdarīto darbu,” tā Latvijas Televīzijas korespondentei par talkošanu stāstīja skolniece Gabriela. Mēs varam teikt, ka prieks par padarīto ir ne tikai patversmes iemītniekiem, bet arī darbiniekiem.

Liels paldies mūsu brīvprātīgajām Sarmītei un Lailai par labu darāmo darbiņu koordinēšanu!

Liels paldies visiem, visiem talkotājiem – gan lieliem, gan maziem! Gaidām Jūs ciemos atkal!