Lielā talka “Labajās mājās”

Sestdien, 25.04.2015., Juglas dzīvnieku patversmē „Labās mājas” norisinājās Lielā talka.

Esam pateicīgi kuplajam skaitam talcinieku, kas padarīja šo dienu īpašu. Talkā mums izdevās ne tikai sakopt patversmes teritoriju un izspodrināt iekštelpas, bet arī uzstādīt kaķu telpā kāpelējamo konstrukciju un aprīkot suņu pastaigu laukumus ar apmācību inventāru.

Paldies puišiem, kuri fotografēja un izveidoja nelielu video, paldies partijai „Latvijas Attīstībai”, kas talciniekus cienāja ar zupu un pīrādziņiem, kā arī paldies patversmes darbiniekiem un brīvprātīgajiem, kuri palīdzēja talkas norises darbos.

Nenovērtējams ir uzņēmuma Hilti ieguldījums suņu pastaigu laukuma aprīkošanā. Hilti darbinieki ne tikai nodrošināja mūs ar nepieciešamajiem instrumentiem un materiāliem, bet arī paši šīs konstrukcijas izveidoja un uzstādīja.

Arī kaķu kāpelējamā konstrukcija tapa pateicoties cilvēku atbalstam. Paldies labdarim, kas ziedoja nepieciešamos materiālus, kā arī Mārtiņam Birzem un Gatim Frīdvaldam, kas šo konstrukciju izveidoja un uzstādīja. Starp citu, puiši ir profesionāli galdnieki, kuri arī jums var uztaisīt skaistu skapi, kāpnes utt. Ja vēlaties meistarus uzrunāt,tad sazinieties ar patversmi un mēs nodosim kontaktinformāciju.

Paldies Garkalnes novada domei par finansiālu atbalstu patversmes labiekārtošanā.

Neaprakstāms prieks un pacilājošas sajūtas. Pateicoties visiem jums, esam uzņēmuši lielu enerģijas devu, lai turpinātu iesāktos darbus.

Pateicībā Juglas dzīvnieku patversmes „Labās mājas” darbinieki un iemītnieki.

Neliels ieskats bildēs http://failiem.lv/u/ejafrlm un video reportāža https://www.youtube.com/watch?v=WRkh06KAz5A

konstrukcija kakikonstrukcijaIMG_1566

 

 

IMG_1559

IMG_1445

IMG_1515