fbpx

Laumiņa

Laumiņa jaunajās mājās ātri pierada pie cilvēkiem sev apkārt un arīdzan ieviesa savu kārtību – likvidēja puķi uz palodzes. :)) Kaķenīte priecē ar murrāšanu un droši nāk klāt mīļoties un spēlēties.

Pēc nepilna mēneša kopdzīves nu jau arī savējos sagaida mājās pārnākam. Kā ar pavada, kad dodas prom. Pa nakti guļ blakus gultā un no rīta kā privātais modinātājs ceļ augšā 7:00, jo laiks taču celties un ēst. Laumiņa ir ļoti liela mīlule – viņai dikti patīk mīļoties. Rokās gan nenāk, bet, kad aguļas, tad uz kājām blakus noguļas visādi. Viņai dikti patīk putnus vērot. Visādā ziņā viņa ir ļoti iejutusies mūsmājās.

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.