fbpx

Saviem saimiekiem sapņu suns

9. martā mūsu dzīvē ienāca Lapsa (iepriekš – Pipa). Esam ļoti pateicīgi patversmes darbiniekiem, ka uzticējāt mums uzņemties rūpes par Lapsu – viņa ir tik labs suns, par kuru mēs pat sapņot nevarējām – maiga, labsirdīga, paklausīga, sabiedriska, ļaujas visām nepieciešamajām higiēnas procedūrām. 

Mājās viena pati uzvedas perfekti, ja gadās nepieciešamība nokārtoties iekštelpās, tad dara to tikai tam paredzētajās vietās. Rej ļoti, ļoti reti un tikai komunikācijai ar dažiem citiem suņiem. 

Vairākas reizes esam izstaigājuši mūsu apkaimes parkus, kā arī braucam pie jūras un tālākos braucienos, ko Lapsa sākusi iecienīt.

Jāuzsver, ka viņa ļoti ātri mācās un regulāri saņem kinologa uzslavas suņu skolā. Nesen piedalījāmies pirmajās suņu sporta sacensībās, iegūstot simpātijas balvu.   Ar katru dienu viņa mūs vēl vairāk iepriecina, tagad arī pastaigas kļūst labākas – pavada tikpat kā netiek vilkta.

Viņa piešķir krāsas mūsu ikdienai un esam ļoti laimīgi, ka viņa mums ir. 

 

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.