Laimīgie stāsti


Aiko

Sveiciens no Aiko no Baldones! Ir pagājusi nedaudz vairāk kā nedēļa, Aiko ir iejuties jaunajā dzīves vietā! Pirmās dienas apzināja teritoriju, tagad jau zin kurus kaimiņus apriet un kurus ne.. Novērojam, ka ir cēlusies suņa pašapziņa, kā arī palīdz mājas darbiņos, piemēram malka tiek pārkrāmēta citur un tiek šķiroti āboli no kaudzes uz kaudzi, kuri arī labi garšo.. Mežā labprāt ēd ogas un gr...

Lasīt vairāk

Šeila

Bilžu sveicieni no Šeilas, kuras mīļākā rotaļlieta ir kaimiņu suņa bumbiņa.

Lasīt vairāk

Kora

Bilžu sveicieni no Kodas - nu jau Koras.

Lasīt vairāk

Sjoma

Vēstule no mājām: "Mūsu kaķēnam, kuru mēs adoptējām augusta sākumā, jau ir 4.5 mēneši. Kaķēnu mēs nosaucām Sjoma, vecumdienās sauksim par Semjon Semjoniču. Paaugās un "dzīvokļa pasaule" palika pieejamāka. Visur gribas ielīst, visu paostīt. Dažreiz dara blēniņas. =) Ļoti patīk spēlēties ar dažādām mantiņām, bet dažreiz patīk ķert mūsu kājas. 
Sjoma ļoti mīl paēst. Nepasp...

Lasīt vairāk

Čara

Mūsu bijusī iemītniece Čara, tagad saukta par Doru, apciemoja mūs un lepni palielījās, cik labi viņai iet! :)

Lasīt vairāk

Hugo

Sveiki! Vēlējāmies padalīties kā klājas runčukam, kuru paņēmām uz mājām augusta sākumā. Melnīti nosaucām par “Hercogs Hugo” - ikdienā vienkārši saucam par Hugo vai par mazo nindzju. Atbraucot mājās, runčuks diezgan ātri aprada ar jauno dzīves vietu, tualeti un ēdamvietu. Ļāvām netraucēti iejusties apkārtnē, un jau pēc nepilnas stundas, kad visu bija kārtīgi izpētījis, Hugo jau bija gata...

Lasīt vairāk

Fanta

Mūsu bijusī iemītniece Fanta atnāca ciemos atrādīt savu ģimeni!

Lasīt vairāk

Buo

Rakstu Jums par mazā mīluļa iejušanos mājās! Mums viss ir labi- kaķītis kārtīgi ēd, rotaļājās un ir īsts mājas mīlulītis!

Buo patīk gulēt zem tekošā ūdens vannā, rotaļāties ar visām savām mantiņām un spēlēties ar savu atspulgu spogulī! Nu jau esam daudz lielāki un patstāvīgāki izauguši!

Nesen bijām paņēmuši jaunu ģimenes locekli - kaķēnu. Viņam klājas labi, ļoti ātri adoptējās jaunajās mājās. Viņš ir ļoti aktīvs un ziņkārīgs, patīk spēlēties ar mantiņām. Grib dažādus gardumiņus, ka pēc tam negrib ēst sauso barību. Bieži guļ ar manu dēlu vai viņa gultā, īpaši uz spilvena. 

Liels Jums paldies ka palīdzējat mums izvēlēties kaķēnu. Viņš piepildīja mūsu d...

Lasīt vairāk

Stella

Sveiki!

Tieši pirms nedēļas no jums adoptējām mazu kunkulīti - Stellu. Mazu, skaistu kaķenīti, kas it nemaz nebija pieradusi pie cilvēka pieskārieniem, uzmanības un mīlestības. Nu ir pagājusi nedēļa, kopš mazā ir ar mums un varam teikt, ka Stella ir ārkārtīgi priecīga, krietni drošāka un par visu visvairāk mīl rotaļas un mīļošanos ar cilvēkiem...

Lasīt vairāk

Gella un Kālis

Šodien patversmes ikdienu gaišāku padarīja "Labo māju" bijušo iemītnieku Gellas un Kāļa apciemojums.

Gellas (pa kreisi) dzīvesstāsts iesākās pavisam rūgti - viņa tika turēta drausmīgos apstākļos, pie saimniekiem, kurus interesēja tikai suņu pavairošanas rezultātā gūtā peļņa. Patversmē sunīte nokļuva kopā ar četriem kucēniem, atrodoties ļoti...

Lasīt vairāk

Rūdītis

Labdien,

gribēju uzrakstīt par mūsu jauno mājas iemītnieku. Nu jau 10 dienas kā Villijs (tagad Rūdītis) dzīvo Jūrmalā, un ar katru dienu, šķiet, iejūtas arvien labāk.

Ļoti tīrīgs, kārtīgs, mīļs kaķītis - pirmās pāris dienas bija samērā kluss, ielīda tumšākajā skapja plauktā uz mīksta matr...

Lasīt vairāk

Feja

No Fejas jaunajiem saimniekiem esam saņēmuši divas fotogrāfijas - pirmajā redzama Feja uzreiz pēc tam, kad tika paņemta no patversmes, bet otrajā - šodien.

Saimnieki raksta: "Lai kādus nedarbus un “pārsteigumus” Feja mums sagādātu, esam priecīgi, ka viņa ir mūsu ģimenē. Arī dēliņam (3 gadi) viņa ir labākā draudzene un spēļu biedrs. Ja grūtāk n...

Lasīt vairāk

Remo

Sveiciens no Siguldas!

Pirms 6 nedēļām mūsu ģimenē ienāca vērīgais suņu puika Remo (patversmes darbinieku dotais vārdiņš Hugo) un mēs visi esam priecīgi par mūsu jauno draugu!

Remo pa šo laiku ir acīmredzami paaudzies un sver jau gandrīz 19 kilogramus. Lielāko dienas daļu pavada snaužot, bet ja nu kā...

Lasīt vairāk

Pika

Mūsu Dita ir tikusi pie jauna vārdiņa - Pika. Sunītes jaunie saimnieki mūs iepriecināja ar skaistām fotogrāfijām no Pikas pirmā laika jaunajās mājās.

Lasīt vairāk

Fēlikss

Gribēju Jūs painformēt, kā iet dzīvnieciņam - mūsu foršajam kaķim! 2019.gada 29. novembrī paņēmām kaķīti! Kaķītis dzīvo Kandavas pagastā, privātmājā. Iedevām viņam vārdu Fēlikss.

Fēlikss ir ļoti liels mednieks un saimnieces mīlulis! Savu teritoriju aizsargā un uzmana. Kaķītis viens istabā nepaliek - arī pat tad, kad ņammā - jābūt blaku...

Lasīt vairāk

Leo

Labdien!

Šeit Jums raksta Ieva un Mārcis, no Jums pirms tieši mēneša adoptējām mazu kaķēnu, kurš nu jau ticis pie vārda Leo jeb Leopards. Mājās jau iejutās tās pašas dienas vakarā, bet īstās blēņas tik sāka strādāt pēc kādām trīs dienām, bet nu bez blēņām neiztiks. Bet nu jau pēc mēneša mazais rakaris sāk saprast, ka uz galda kāpt nevar, ...

Lasīt vairāk

Hugo

Labdien!

Hugo mūsu mājās ir iedzīvojies un ieguvis daudz jaunus draugus. Iemācījies atsaukties uz savu vārdiņu, saprot vārdu nedrīkst, patīk darīt arī blēņas.

Hugo jaunie saimnieki

Lasīt vairāk

France

Šis ir mūsu laimīgais stāsts. 

France pie mums nonāca 2016. gada vasarā 2. jūlijā. France noteikti ir īpaša. Īpaša ar to, ka var sastrādāt visādus brīnumus. Pāris dienas nodzīvojot pie mums, viņa izmuka no mājām un nedēļu nodzīvoja mežā. Protams, beigās atgriezās mājās. Bija izkāmējusi un pilna ar ērcēm. Atgriežoties pie tā, ka France ir īpaša - šis suns ir neaprakstāmi apbr...

Lasīt vairāk

Meisijs

Labdien, „Labās mājas”!

Šobrīd ir pagājis jau ilgs laiks, kopš mūsu ģimenei pievienojies Meisijs, taču vēlos Jums atkal un atkal teikt paldies par iespēju satikt mūsu mīļo kaķēnu.
Bijām pie Jums novembra sākumā, lai pirmajā reizē tikai aprunātos par māju došanu kādam mīlulim, tomēr mums...

Lasīt vairāk

Rego

Labdien! Te Rego no Jaunpils! Man šodien paliek 3 mēneši, es sveru 18,3 kg un saņēmu vakcīnu pret trakumsērgu. Blakus man ir saimniece Gunta.

Lasīt vairāk

Simba

Kad Simba ieradās pie manis, viņš nebija pirmais mīlulis. Viņu sagaidīja skaistā, jaunā kaķu dāma Keira, kura arī ir izglābta ar adopciju. Pirmās iepazīšanās bija ar šņācieniem un rūcieniem, taču ātri vien abi aprada viens ar otru. Nu jau vienam pret otru ir lielā mīlestība. Mazgā viens otru. Arī iekausta. :D Spēlējas kā traki. Kur Simba apguļas, tur Keirai ar vajag. Esmu ļoti, ļoti p...

Lasīt vairāk

Mia-Kami

Nu jau gandrīz nedēļu pie mums mitinās arī otrs no patversmes paņemtais kaķēns, kurai dots vārds Mia-Kami. Veiksmīgi un visai veikli izdevās sadraudzēties jaunpienācējai un jau par mājās saimnieci kļuvušajai kaķītei Frejai. Te daži bilžu sveicieni.

Mia-Kami un Frejas saimniece

Lasīt vairāk

Klaudija

Sveicināti! 

Vēlos uzrakstīt īsu vēstuli par kaķenīti Klaudiju, kas pie mums jau dzīvo 2 mēnešus. Kaķenīte ir iejutusies un šīs noteikti var saukt par viņas mājām.

Iepazīstot kaķenīti, sapratām, ka vārds Klaudija īsti neatbilst viņas raksturam, tādēļ devām vārdu Koko, uz ko viņa arī atsau...

Lasīt vairāk

Darko

Mums ir milzīgs prieks par Darko, kurš pamazām no liela bailuļa ir kļuvis par lielu draiskuli un mīluli. Mums ir prieks,ka mēs esam ieguvuši jaunu ģimenes locekli. Bet pats lielākais prieks un gandarījums, ka varējām dot mājas sunītim.

Darko jaunie saimnieki Andis un Anita

...

Lasīt vairāk

Freja

Nosūtu nelielu atskaiti par to kā ir iedzīvojusies viena no kaķenītēm. Paņēmām pirms 4 dienām.

Frejas jaunā saimniece

Lasīt vairāk

Remo

Pirmā atskaite no Remo.

Ar teritoriju ir iepazinies, pagalmā jūtas ļoti labi. Patīk ārā rotaļāties, tai pašā laikā ir ļoti vērīgs un saimniecei staigā "pēdu pēdā" nopakaļ. Ar savu vietiņu ir iepazinies, liekas, ka ir apmierināts, jo var nedaudz noslēpties, bet visu kontrolēt. Pirmo stundu sēdēja jaunajā vietiņā un visus cītīgi vēroja, tad pa...

Lasīt vairāk

Pūka

Bijām gan domājuši, ka vairs nevienu kaķi neņemsim, jo zaudēt savu mīluli pēc vairākiem gadiem ir sāpīgi. Bet pagāja gads un domājām, ka pietrūkst šis pūkainais mīļums un ir tik forši, ka kāds sagaida mājās.

Skatijāmies raidījumu “Ķepa uz sirds” un viens no minčiem iekrita sirsniņā. Viņu jau gan kāds bija adoptējis, bet ar to viss nebeidz...

Lasīt vairāk

Mare

Sveicieni no Mares, kura bauda saulaino sestdienu Cinevillā! Paldies Jums par burvīgo ģimenes locekli! 

Mares jaunie saiminieki Kristīne un Pāvels

Lasīt vairāk

Laimīgi kopā – izlase

Aprīlī lūdzām atsaukties dzīvnieku patversme “Labās mājas” bijušo iemītnieku jaunos saimniekus un dalīties ar savu mīluļu bildēm mūsu jaunajai mājaslapai. Visus foto tās izstrādāšanai diemžēl izmantot nav iespējams, bet mēs ļoti priecājamies par mūsu ķepaiņu gaitām ārpus patversmes, tāpēc esam izveidojuši galeriju!

Liels paldies par atsa...

Lasīt vairāk

Brodskis

Patiess prieks satikt mūsu bijušo patversmes iemītnieku Dingo, kurš ticis pie jauna vārdiņa un patiesi mīlošiem saimniekiem!

Brodskis tika adoptēts 2019.gada janvārī. Pa šo laiku lādzīgais astainis no maza kucēna ir izaudzis par brašu, ļoti skaistu suņu vīru.

Lasīt vairāk

Nala

Vēlējos pateikt milzīgu paldies par savu ģimenes iemītnieci!

Nala pie mums dzīvo jau no 13.marta, un viņai tikko palikuši 4 mēneši. Aug, priecājas un piepilda mūsu sirdis ar tādu mīlestību, kuru nebijām jutuši pirms tam.

Nalas saimniece Signe

Lasīt vairāk

Gusto

Gusto sūta sveicienus Labajām mājām! Mēnesis kopš Gusto ierašanās mūsu mājās ir paskrējis nemanot, un Gusto šeit jūtas arvien drošāk un priecīgāk. Vismīļākā vieta, protams, ir mūsu klēpis vai piespiešanās cieši klāt, lai ātri vien aizmigtu.

Lai augtu liels un gudrs, kopā esam sākuši iet uz nodarbībām pie kinologa. Dzīvoklis mums na...

Lasīt vairāk

Remuss

Jaunajās mājās Rūciņš tiek dēvēts par Remusu (jeb Remu), un jau ir pagājuši vairāk kā trīs mēneši kopš kopā devāmies mājās.

Remuss ir liels runcis un jau kopš brīža, kad satikāmies patversmē, pieprasa arī lielu daudzumu mīlestības. Man pārrodoties mājās no darba, Remuss mani sagaida, skrienot pretī durvīm ar dažādu intonāciju ņurdieniem,...

Lasīt vairāk

Barsiks

Nu jau pagāja divas dienas kopš mēs paņēmam Barsiku pie sevis mājās, gribam padalīties ar savā sajūtām!

Barsiks jūtas lieliski, pilnībā atplauka nākošajā dienā un pārsteidza mūs ar savu raksturu! Izrādās, ka Barsiks ļoti aktīvs spēlētājs un glāstu mīlētājs, kurš dod ikdienā tik daudz mīlestības un maiguma. Pie mana vīra Denisa viņam vē...

Lasīt vairāk

Rebeka

Pirms pusotra mēneša no patversmes paņēmu kaķeni Rebeku un nu rakstu kā mums klājas.

Rebeka ir smuki iedzīvojusies un ir iemācījusies sadzīvot ar ikdienas trokšņiem – mūziku, veļas mašīnu, skaļo smiešanos un šobrīd jau mierīgi mūsu klātbūtnē guļ. Ir palikusi daudz drošāka un nāk klāt, kad gribam viņu paijāt. Obligāts rituāls ir paijāšan...

Lasīt vairāk

Sofija

Rakstu par suņu meiteni Cēri (takšveidīgā).

Varu teikt, ka kopumā mums iet patiešām ļoti labi. Cēre vairs gan nav Cēre, bet gan Sofija, mīļi saukta par Sofī. Mēs abas esam ļoti kopā saradušas, un tā vien priecē, ka Sofija patiešām ātri adaptējas. Pirmajās nedēļās tādu prieku sagādāja redzēt pastaigās kā pirms tam ierautā astīte ceļas arvi...

Lasīt vairāk

Akira Melne

Mūsu meitene Melne.

Patversmes darbinieku dotais vārdiņš melnajai skaistulei ir Akira (no japāņu valodas tas nozīmē sauli, saules gaismu), kas sunītei ir visnotaļ atbilstošs, jo, lai gan kažoka krāsas drīzāk saplūst ar ēnu un tumsu, Melnes klātbūtne jebkuru vietu padara mīlīgāku un siltāku, gluži kā saules gaisma. Tāpēc pasē šai meitenei ir divi ...

Lasīt vairāk

Tomijs

Šis ir Teodora stāsts.

Pirmo reizi ar Teodoru iepazināmies nedēļā pirms Jaunā gada, bet tad viņš vēl nebija gatavs pārvākties uz jaunajām mājām. Mūsu saimei viņš beidzot pievienojās 11. janvārī. Līdz ar jaunajām mājām Teodors arī tika pie jauna vārda – mums viņš ir Tomijs, par godu mūziķim Tomam Veitsam. Un vokāls Tomijs ir nudien – nevien...

Lasīt vairāk

Šerija

Ar Šeriju iepazināmies patversmē “Labās mājas” 2019. gada novembrī, kad kā brīvprātīgie piedalījāmies suņu socializācijas grupā. Šerija mums iekrita sirdī ar savam vecumam netipisko nosvērtību - sunīte ir ļoti prātīga meitene. Šerija atnāca pie mums uz pagaidu mājām 4. decembrī, bet jau 11. decembrī, dienu pirms viņas 3 mēnešu jubilejas, viņu oficiāli adoptējām. Šerijai ļoti garšo vis...

Lasīt vairāk

Maksis

Kad veicām ceļu mājup no patversmes, kas bija vairākus kilometrus garš, Maksis izdomāja iekāpt saimniekam klēpī un ar viņu vadīt auto. Tā kā mašīna mūsu draugu lokā tika saukta par “semaku”, tad arī Maksis ieguva otru vārdu – Semaks.  

Iesaku visiem, kas vēlas dzīvnieciņu, ņemt to tieši no patversmes un dot tiem jaunas mājas. Mēs ar d...

Lasīt vairāk

Zora

Lēmums par Zoras adopciju nāca viegli un visai spontāni. Suņa sabiedrība ir bijusi kopš bērnības un līdz ar to vienmēr ir bijusi sajūta, ka suni vajag. Pārceļoties uz Rīgu, sapnis par suni attālinājās, jo likās, ka suns dzīvoklī – tas galīgi neiet kopā. Bet laikam ejot, aizvien vairāk sapratām, ka kaut kas pietrūkst. Un tā vienu vakaru, nedomājot, sāku apmeklēt dzīvnieku patversmju mājaslapas l...

Lasīt vairāk

Reivena

Pirms apmēram mēneša mūsu ģimenē ienāca mazā Reivena. Nu jau viņa ir mazliet paaugusies un iejutusies mājas dzīvē. Apetīte Reivenai ir ļoti laba, bet neko daudz lielāka gan viņā nav kļuvusi.

Sunīte ir apguvusi vairākas komandas, piemēram, sēdi, guli, velies un šurp. Reivena regulāri dodas iepazīt lielo pasauli, kas reizēm vēl liekas biedējoša –...

Lasīt vairāk

Pablo

Pablo savās jaunajās mājās jūtās ļoti labi, ir aktīvs un zinātkārs, jau paspējis sadarīt daudz blēņas. :D Pablo ir ļoti izvēlīgs ēdienā, patīk garšīgi paēst, tāpēc nākas kontrolēt apēsto daudzumu, lai nepārēdas. Pablo ir supermīlīgs, kopā skatamies televizoru. Naktī Pablo mīl kārtīgi izdauzīties. 

Paldies par tik labu draugu!

Lasīt vairāk

Pikaso

No patversmes Pikaso paņēmām 2020. gada februārī. Pirmā nedēļa bija izaicinājums, jo Pikaso no visiem mums slēpās, viņa izvēlētā slēptuve bija vannas istabā zem vannas, taču naktīs kaķis iepazina māju un arī kārtīgi paēda. Likās, ka būs grūti ar kaķīti sadraudzēsies, jo kad viņam tuvojāmies, viņš pat šņāca. Trešajā vai ceturtajā dienā Pikaso brīžiem nāca ārā no slēptuves un, kad ...

Lasīt vairāk