Laiks dāvināt mīlestību

Žurnāls «Amber Dog» radījis unikālu fotogrāfiju izstādi «Laiks dāvināt mīlestību», kuras laikā skatītāji varēs ziedot naudu, atbalstot biedrību «Juglas dzīvnieku aizsardzības grupu» un dzīvnieku patversmi «Labās mājas». Galerijā Rīga fotoizstādes „Laiks dāvināt mīlestību” atklāšana pulcēja sabiedrībā zināmas personas, kuras iesaistījušās žurnāla rīkotajā labdarības akcijā, lai palīdzētu patversmēs nokļuvušajiem dzīvniekiem.

Fotoizstāde ir apjomīgs labdarības pasākums, kura mērķis ir atbalstīt biedrību “Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa” un dzīvnieku patversmi „Labās mājas”. Projektā piedalījās slavenas Latvijas, Lietuvas un Krievijas personības ar saviem četrkājainiem draugiem – suņiem un kaķiem. „Mēs cenšamies izveidot tiltu, kas dzēš robežas starp valstīm un mentalitātēm, starp modes un mūzikas, politikas un biznesa, mākslas pasaulēm. Šis ceļš ir meklējams caur mīlestību pret dzīvniekiem,” – stāsta žurnāla Amber Dog izdevēja un projekta autore Irina Beinaroviča.

Fotogrāfiju izstādē ir iekļautas 49 fotogrāfijas, kurās redzami dažādu profesiju un dažādu valstu pārstāvji ar saviem četrkājainajiem mīluļiem, kuru vidū ir gan šķirnes suņi un kaķi, gan arī no patversmes paņemti dzīvnieki. Fotogrāfijās ir redzami šovbiznesa un mākslas jomas pārstāvji, televīzijas ziņu vadītāji, politikas un biznesa jomu pārstāvji, kā arī medicīnas, kinoloģijas un citu jomu pārstāvji. No katras fotogrāfijas staro mīlestība, kādu vajadzētu saņemt ikvienam četrkājainajam draugam.

Izstāde no jūnija līdz augustam būs skatāma tirdzniecības centra Galerijā Rīga, no augusta līdz oktobrim fotoizstāde būs skatāma tirdzniecības centrā «Origo», bet no novembra līdz decembrim izstāde būs aplūkojama tirdzniecības centrā «Spice Home».