“Labo māju” komentārs par interneta vietnē latvija.tomstv.lv publicēto rakstu par suņu iemidzināšanu

“Labo māju” komentārs par interneta vietnē latvija.tomstv.lv publicēto rakstu ar kliedzošu virsrakstu: “Sunīšiem Juglas patversmē nav pietiekami naudas, tāpēc 50 suņus grib iemidzināt. Sirdi plosoši!”

Ideja pat ir uzslavējama par ‪#‎izlaidpusdienasnoziedo‬, par nenopirkto cigarešu paciņu par labu dzīvniekiem, tomēr … Tiešām prātam nepatverami, kā viena cilvēka tendenciozi pasniegta informācija – turklāt tas ir tikai virsraksts, jo pārējais teksts ir “copy paste” no patversmes administratores Lolitas Rozes publiskām pārdomām – cilvēkiem atņem spējas pašiem domāt. Vai tālāk par virsrakstu daudzi nelasīja?! Vai pirms šausmināties, nevajadzēja informāciju pārbaudīt kaut vai patversmes mājaslapā – internets taču visiem ir?! Šī ziņa ar veciem foto nav saskaņota ar patversmi un arī mēs jutāmies nepatīkami pārsteigti, jo visi suņi, izņemot trīs, ir sveiki un veseli un nekas pagaidām viņiem nedraud.

Vēl tikai vakar dakterīte vairākas stundas operēja vienu 8 gadus vecu ļoti sirsnīgu sunīti, pie mums nosauktu par Feitu – ar pilnu pavēderei audzēju un kādām tur vēl ligām dzemdē un ap to, pie viena sterilizējot. Operācijas izmaksas – EUR 80, bet nevienam to nelūdzam segt. Visu rītu satraukti gaidījām zvanu no klīnikas – izdosies vai nē, metastāzes jau būs neatgriezeniskas vai vēl glābjama, ilgo narkozi pārcietīs vai nē. Mājās aizbraukuši jau 4 pieauguši suņi un 8 kucēni, visi pārējie gatavojas iziet socializācijas kursu kinologu un brīvprātīgo kopsadarbībā, jo ne visi viņi ir droši un gatavi jaunai dzīvei tieši morālajā aspektā.

Noslēgumā, protams, jāsaka liels paldies visiem ziedotājiem, kuri tomēr ļāvās raksta traģiskajam virsrakstam. Jūsu ziedojumi ir saņemti un kopā ar pārējiem ziedojumiem tiks izlietoti patversmes ikdienas uzturēšanai, tajā skaitā arī “viesatnieku” aprūpei.

DSC-0293