„Labo māju” gaitas ZooExpo 2015

2015.gada 14. un 15.novembrī starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisinājās starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde “ZooExpo 2015”, kurā piedalījās arī „Labo māju” brīvprātīgie.

Interesentiem stāstījām par patversmes četrkājaino saimi: kā norisinās viņu ikdiena un kā tiem palīdzēt, gan kļūstot par patversmes ilgtermiņa atbalstītājiem, gan ziedojot dzīvniekiem nepieciešamās lietas, pašiem kļūstot par brīvprātīgajiem vai iesaistoties citās patversmes rīkotajās vai sevis rosinātajās aktivitātēs. Par „Labo māju” iemītnieku ikdienas gaitām stāstīt palīdzēja mūsu jauniegūto draugu – reklāmas aģentūras MLTPLY – veidotie info stendi, ar kuru palīdzību varēja uzzināt, cik kilogramus sausās barības dienā vidēji apēd patversmes kaķi, cik maksā viena suņa uzturēšana, cik svēris smagākais „Labo māju” kaķis un citus interesantus faktus. Par stenda izgatavošanu pateicamies SIA „Posmaster”. Vēlreiz atgādinājām sen zināmo patiesību, ka blakus dižciltīgiem, saimnieku mīlētiem un labi audzinātiem šķirnes suņiem un kaķiem, kuri piedalās šajā un citās izstādēs, dzīvnieku patversmēs mīt tādas pat uzticīgas, mīlošas sirdis, kuras gaida savu draugu uz mūžu.

12244076_918417851539337_2067083267_n

Tāpat apmeklētāji varēja iepazīties vai atkal satikties ar patversmes talismanu – balto suni Robinu, kurš īpaši rūpējās par „Labo māju” ziedojumu kastītes pildīšanu ziemas sezonai. Svarīgā uzdevuma veikšanai Robinam palīdzēja arī vilinošais balvu fonds, kura izlozē piedalījās ikviens, kura ziedojums patversmei pārsniedza EUR 5. Balvu fondu mums sarūpēja atbalstītāji no izdevniecības Zvaigzne ABC un „Lux Express”. Katrā izlozes dienā 3 veiksminieki savā īpašumā ieguva kādu lasāmvielu par un ap ķepaiņiem, savukārt citi 5 ziedotāji – dāvanu kartes uz kādu no „Lux Express” galamērķiem. Mazākie stenda apmeklētāji saņēma krāsojamās lapas, lai ikdienā balto Robinu padarīt krāsaināku un Royal Canin sarūpētos karodziņus.

Īpašu interesi guva mākslinieces Simonas Larkas gleznotais fotostends, kurā ikviens varēja iejusties omulīgas kundzītes lomā, kurai klēpī čuč melns murrātājs, bet par viņas mieru rūpējas uzticīgs suns.

 

Divās rosīgās dienās tika saziedoti 502, 67 EUR, kuri tiks izmantoti „Labo māju” suņu un kaķu ikdienas vajadzību nodrošināšanai. Sirsnīgs paldies visiem brīvprātīgajiem – Anetei, Dārtai, Kristīnei H., Leai, Kristīnei, Laurai, Inesei un Didzim. Kā arī atbalstītājiem, kuri parūpējās, lai „Labo māju” stends būtu tik košs un apmeklētajiem saistošs!