fbpx

Labdarības piknikā vāks ziedojumus dzīvnieku atbalstam

Lai atbalstītu  četrkājainos draugus, kuriem sagādāts patvērums Latvijā un kuri gaida palīdzību Ukrainā, dzīvnieku patversme “Labās mājas” šo sestdien, 23. aprīlī, labdarības piknikā “Labais vairo labo” sadarbībā ar Citadeli un “Smart Coffee” aicinās ziedotājus uz tasi karsta dzēriena.

Labdarības pikniku Vērmanes dārzā organizē restorāns “Whitehouse” sadarbībā ar “My Expo”. Tas norisinās 23. aprīlī no plkst. 12.00 līdz 16.00, savukārt dažādu mājražotāju tirdziņš Vērmanes dārzā būs atvērts no plkst. 11.00 līdz 18.00.

Ziedojumi patversmes “Labās mājas” darbībai tiks vākti ar bankas Citadele un kafijas tirgotāju “Smart Coffee” atbalstu – ikkatram, kurš klātienē ziedos līdzekļus dzīvnieku patversmei ar karti, pateicoties Citadele Phone POS, saņems tasi siltas un gardas kafijas.

“Aktīvi organizējam palīdzību Ukrainas nelaimē nonākušajiem un karadarbībā cietušajiem četrkājainajiem draugiem – tos uzņemam gan pie mums patversmē, gan sūtam Ukrainas organizācijām dzīvnieku barību. Darbs neapstājas, un arvien nepieciešama līdzcilvēku palīdzība, tāpēc ikvienu domubiedru gaidīsim ciemos sestdien Vērmanes dārzā. Aicināsim piknika apmeklētājus ziedot un kopā ar partneriem cienāsim ar kafiju,” saka Astrīda Kārkliņa, dzīvnieku patversmes “Labās mājas” vadītāja.

“Mirklī, kad katrs eiro dod neatsveramu pienesumu karadarbībā cietušo atbalstam, ir svarīgi, lai katram, kurš vēlas ziedot, tiešām būtu nodrošinātas tādas iespējas. 80 % iedzīvotāju Latvijā labprāt ziedo dažādiem labdarības mērķiem, taču katrs trešais to nedara, jo makā nav skaidras naudas – to redzam pēc nesen veiktās Baltijas iedzīvotāju aptaujas. Labdarības piknikā “Labais vairo labo” dzīvnieku patversmei “Labās mājas” būs iespēja ziedot gan skaidrā naudā, gan ar maksājumu karti vai telefonu,” saka bankas Citadele Privātpersonu apkalpošanas direkcijas vadītājs Jānis Mūrnieks.

“Arvien mazāk cilvēku izvēlas ikdienā nēsāt makā skaidru naudu. Arī mūsu tirdziņos esam novērojuši pieaugošu interesi par iespēju norēķināties ar karti. “Labo māju” un Citadeles kopīgā dalība mūsu tirdziņos, izmantojot bankas Citadele telefona lietotni, ir lielisks piemērs visiem tirgotājiem, ka pieņemt maksājumus ar karti var būt viegli! Priecājamies, ka mūsu tirdziņi vienlaikus kalpo arī par platformu labdarības mērķu sasniegšanai,” stāsta My Expo pārstāve Maira Ādmine.

“No-kill” dzīvnieku patversme “Labās mājas” nodrošina kvalitatīvu aprūpi tiem dzīvniekiem, kuri ir pazaudējuši savu pajumti. Ar sabiedrības atbalstu 20 gadu laikā izglābti 18 000 dzīvnieki Latvijā. Aizvadītajā gadā pagaidu mājvietu patversmē atrada 125 suņi un 189 kaķi, bet šobrīd “Labās mājas” teritorijā, Mežapurva ielā 2, mitinās aptuveni 50 suņi un 60 kaķi, kā arī tiek izmitināti dzīvnieki no Ukrainas.

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.