Labdarības orientēšanās sacensības “Robins mežā” ziemas posms

Eksperiments veiksmīgs!

16.februārī, Juglas dzīvnieku patversmes „Labās mājas” teritorijai pieguļošajā mežā, notika pirmās labdarības orientēšanās sacensības ar suņiem „Robins mežā”.

Kā „Robins mežā” izskatās ciparos. 104 dalībnieki, sacensībās piedalījās 32 dalībnieku suņi un 7 patversmes suņi. Vislielākā atsaucība bija kategorijai „Komanda mežā”- 21 komanda. Tai seko „”Gimene mežā” – 12 komandas. Jaunākais dalībnieks – 9 mēnešus jaunais Miķelītis.
Vecākais suns, kurš startēja „ Robins mežā” jau iesoļojis senioru kategorijā-12 gadi. Jaunākais klumpačo no kucēnu vecuma- 4 mēneši. „Labajām mājām” saziedoti 415 euro.

Lai atrastu 20 kontrolpunktus, dalībniekiem tika dotas maksimums divas stundas. Kā jau katrās sacensībās, kādam arī rekords! „Robins mežā” trasei tās ir 37 minūtes! Jāatzīst, ka dalībniekam šī noteikti nebija pirmā pirmā orientēšanās trase mūžā vai sezonā.
Lai arī sabristi zābaki, dubļainas bikses un slapji suņi, atgriežoties no trases, dalībnieki staroja priekā! Lai vaigus noturētu sārtus līdz apbalvošanai, līdzēja silta tēja, brīvprātīgo meiteņu saceptās ābolmaizes, šokolādes kūka un gardā čili zupa.

Mēs „Labajās mājās” varam daudz, bet priecājamies, ka mums ir draugi, kas šīs lietas prot labāk un gatavi nākt talkā. Vislielākais paldies tautas orientēšanās sacensībām „Magnēts” par trases izveidošanu un karšu sagatavošanu, dalībnieku instruktāžu. Aktierim Andrim Bulim par pasākuma vadīšanu!

Balvas rūpēja Tallink, Royal canin, Karaliskais Improvizācijas teātris, kino Cinamon, Vom Fass, Bebry gamez.

Paldies par labajiem vārdiem un augsto vērtējumu mūsu kopīgajam „eksperimentam”. Jā, ATKĀRTOSIMl!

FOTO, SKATI ŠEIT