Seko mums: Instagram Facebook Twitter
  Draugi
  • Arčers
  • Binders
  • Borisa un Ināras Teterevu fonds.
  • RIX
  • Royal Canin
  • DinoZoo
  • Zoo Centrs
  • Ķepa uz Sirds

Starptautiskajā Dzīvnieku aizsardzības dienā Juglas dzīvnieku patversmē “Labās mājas” jau ceturto reizi noritēja labdarības orientēšanās sacensības “Robins mežā”. Burvīgajā atvasaras dienā tuvējo mežu piepildīja 200 cilvēku un 70 suņu radītā kņada, kas krustu šķērsu kustējās mežā, meklējot kontrolpunktus. Sportiskā azartā vienojās gan komandas un ģimenes, gan individuālisti, kas cilvēka-suņa tandēmā labāk paļaujas viens uz otru. Ja kāds trasē sagura, tad tika iesiets mammas slingā vai atpūtu rada saimnieka klēpī. Un kāda nozīmē cik kilogramus “mīlestība” sver. Uz saimnieka rokām finišēja pat ņufaundlends.

Ja jau svētki sev un citiem, tad kādēļ neparūpēties arī par tērpu. Šoreiz īpaši izcēlās Mušmirīšu komanda ar bijušo patversmes iemītnieku Ķērpīti, Betmena un Robina savienība, ko drošības pēc trasē pavadīja arī vecāki, lai abi jaunieši, no kuriem viens pārstāvēja suņu sugu, sveiki un veseli no sava ceļojuma kontrolpunktu meklējumos arī atgrieztos. Par dalībnieku atdevi trasē un nepieciešamību atgūt spēkus, liecināja tradicionālā ugunskura zupa, kas gan pietika visiem, bet tika arī izēsta līdz pēdējai lāsītei un suņu torte, no kuras arīdzan nepalika ne krikumiņa.

Pateicoties “Robins mežā” dalībniekiem, ikviens var gūt apliecinājumu, ka cilvēka un suņa draudzība, uzticība, spēja kopīgi strādāt un būt kompanjoniem pastāv. Šī draudzība ir liela, spēcīga, iedvesmojoša… un arī apskaužama tiem, kas to nav piedzīvojuši vai sapratuši.

IK-0350 IK-0024

 

 

 

 

 

Balvas gādāja mūsu draugi Royal Canin, Tallink Latvija, kinoteātris Cinamon, MINKA cat cafe, Zvaigzne ABC, Skipera studija un Happy Pet GiftBox.

Ar siltu tēju pēc sacensībām mūs cienāja kafejnīca Materia, gardām kūkām – MINKA cat cafe un vēl ar zupu, gardām kūkām – mūsu brīvprātīgie. Neizpalika arī tradicionālā suņu kūka.

Šogad mums bija jauna nominācija – Stilīgākais suns. Šīs nominācijas uzvarētājs balvā saņema fotosesiju no “Skipera studijas”.

IK-0275 12140989_1684811098401399_2681863966579075281_o

 

 

 

 

 

Juglas dzīvnieku patversmes “Labās mājas” komanda saka mīļu paldies visiem dalībniekiem, kas kopā ar mums pavadīja šo dienu. Pateicoties kopīgi radītajai pozitīvajai un gaišajai attieksmei, mums vieglāk turpināt darbu un palīdzēt tiem, kuri vēl gaida patversmē, lai, varbūt jau nākošgad būtu dalībnieku vidū labdarības orientēšanās sacensībās!

IK-0314

 

 

 

 

 

 

Foto:

Inese Keiša http://failiem.lv/u/rliwskz#

Ance Balode http://failiem.lv/u/ujxeifl#

Līva Šmaukstele http://failiem.lv/u/mxufvzc

Mārlija ķepu parks http://ej.uz/v7zi

Ziņas/Sākums
 
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv