Labdarības orientēšanās sacensības ar suņiem “Robins mežā” rudens posms

14.septembrī, siltā atvasaras dienā, Juglas dzīvnieku patversmes „Labās mājas” teritorijai pieguļošajā mežā norisinājās jau otrās labdarības orientēšanās sacensības ar suņiem „Robins mežā” Rudens posms. Lai atrastu orientēšanās distancē izvietotos divdesmit kontrolpunktus, trasē devās gandrīz 150 dalībnieku, kurus pavadīja, vai pareizāk sakot, kam ceļu rādīja, piecdesmit divi suņi. Ne viens viens dalībnieks „Robins mežā” apmeklēja atkārtoti. „Robins mežā” pavadīja silta saule, kā arī neaizmirstama un patīkama kompānija, ko sagādāja ikviens un visi mūsu dalībnieki.

Kā labdarības orientēšanās sacensību patroni ar Nr.1 sacensībās startēja Karaliskā improvizācijas teātra komanda ar labradoru Danti. Tās kapteinis Jānis Skutelis godam vadīja savu komandu, jo atrada visus kontrolpunktus un uzrādīja teicamu laiku, vēlāk kopā ar visiem baudot mūsu vegānisko brīnumu un gardumu autores Lauras zupu un kūkas. Par tēju rūpējās “Tējas un sarunas”.

Kā nekā, suņi šajā pasākumā spēlēja pirmo vijoli un tādēļ „Labās mājas” parūpējās, lai ikviens suns tiek pie gabala īpaši gatavotas suņu tortes.

„Robins mežā”. Rudens posms laikā ziedojumos tika savākti EUR 607,-.
Esam gatavi jaunam posmam pavasarī!

Fotogalerijas

1) http://www.failiem.lv/u/wzeigef#/G/63 (autors Aigars Bokāns, www.fotokadri.lv)
2) http://foto.inbox.lv/manasrotas/2014-09-14

Rezultāti

REZULTĀTI (14.09.2014.)