Labdarības orientēšanās sacensības ar suņiem “Robins mežā” Pavasara posms

2015.gada 29.martā Juglas dzīvnieku patversmes „Labās mājas” teritorijai pieguļošajā mežā norisinājās jau trešās labdarības orientēšanās sacensības ar suņiem „Robins mežā” Pavasara posms. Lai atrastu orientēšanās distancē izvietotos divdesmit kontrolpunktus, trasē devās 200 dalībnieku, kuriem ceļu rādīja 70 suņi. Ar katru gadu labdarības pasākuma atbalstītāju un apmeklētāju skaits aug,  un ne viens vien dalībnieks orientēšanos apmeklēja atkārtoti. Šogad pavasara posmā piedalījās:

1) “Komanda mežā” – 41 komanda;

2) “Ģimene mežā” – 11 ģimenes;

3) “Es un mans suns mežā” – 11 dalībnieki;

4) “Es un patversmes suns mežā” – 7 dalībnieki;

5) “Es mežā” – 2 dalībnieki.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kā labdarības orientēšanās sacensību patroni ar 1.numuru sacensībās startēja “Rīgas Improvizācijas teātra” komanda, kuru trasē pavadīja patversmes sunītis Robis. Pēc finiša dalībnieki baudīja siltu zupu un tēju, bet visiem četrkājainajiem draugiem bija iespēja mieloties ar īpašu suņu kūku. Ja runājam par skaitļiem, tad pasākuma laikā tika apēsti 30 litri zupas, izdzerti 50 litri tējas un patversmei saziedoti 748 eiro.

Fotogalerijas:

1) http://failiem.lv/u/yimukkg (autore Zane Meiere, skat.arī http://zanemeiere.blogspot.com/)
2) http://failiem.lv/u/erglbbw? (autore Anna Freimane)

Rezultāti:

Skat.Rezultāti-29.03.2015.

Mīļi sveicam labdarības orientēšanās sacensību “Robins mežā” pavasara posms dalībnieci Madaru ar Tallink kruīza ceļojuma balvas iegūšanu!
Prieks, ka pēc balvas ieradušās bija arī Madaras komandas četrkājainās dalībnieces – Elfa un Lara! :))
Lai saulains un aizraujošs ceļojums!

Pateicība:

Aiz katra pasākuma stāv kupls pulks ar brīnišķīgiem cilvēkiem, kuri iegulda gan savu brīvo laiku, gan resursus, lai kopā mēs spētu sev un patversmes dzīvniekiem radīt svētkus – paldies Magnēta darbiniekiem, brīnišķīgajam vadītājam Renāram, Ilzei un viņas ģimenei, Lailai un viņas palīgiem, Anitai un meitiņai, Guntim, Mārai, Lindai, Egijai un viņas komandai, Sanitai un, protams, visam „Labo māju” kolektīvam.

Paldies mūsu atbalstītājiem: Magnētam, Tallink, tējnīcai Materia, Depo, Royal Canin, restorānam Čarlstons, kvestam Escaperoom, Jaunajam Rīgas Teātrim un Forum Cinemas.

Tiekamies “Robins Mežā” Rudens posmā.