Labdarības koncerts “Labo māju” atbalstam

1.novembrī klubā „A Nice Place” (Citadeles iela 2) notika Labdarības koncertā Juglas dzīvnieku patversmes „Labās mājas” atbalstam. Uzstājās četras lieliskas, pozitīvas un enerģiskas grupas. B-Sea Surfers, kuri spēlē surf stila, kas plašai auditorijai ir pazistams pēc Tarantino filmām, mūziku, The Sixties ar rokenrolu, Baltic Beach Band, kas pārstāv plaša spektra stilus kā fank roks, R’n B un bluzs. Kā arī Umijam, kuri spēlē funky pop-roku.VCP-510

Vladislavs no B-Sea Surfers stāsta, kā radās ideja atbalstīt „Labās mājas”, spēlējot labdarības koncertu. „Trim no četriem mūsu grupas dalībniekiem mājas mīluļi ir kaķi, kuri izglābti no ielas dzīves. Laiks kļūst vēss un drīz klāt arī ziema. Gājām pa ielu, nedaudz salām un atcerējāmies iepriekšējā gada akciju, kurā cilvēki bija aicināti palīdzēt apkures granulu iegādē. Sapratām, ka tas ir tieši tas, ko gribam. Uzspēlēt labu mūziku ar citām grupām, turklāt paveikt ko labu un noderīgu”.
220-801 exam dumps

Labdarības koncerta ieejas maksa bija LVL 2,- (EUR 2,85), kas kļuva ziedojumu „Labajām mājām”. Tas ir tieši tik, cik maksā viens maiss apkures granulu.