Labdarības koncerts “Labās mājas”

18. decembrī plkst. 20.00 tiešsaistē norisināsies dzīvnieku patversmes “Labās mājas” labdarības pasākuma koncerts.
Koncertu rīko Latvijas Kultūras koledžas 3. kursa studenti – kā paši saka dzīvnieku draugi un atbalstītāji -, lai varētu palīdzēt dzīvnieku patversmei iegūt nepieciešamos finansiālos līdzekļus tās uzturēšanai, kā arī atrast potenciālos saimniekus patversmes iemītniekiem.

Koncertā uzstāsies vairāki Latvijā pazīstami mākslinieki: Anna Krista Ostrovska (AnnaKrista), Patrisha, “Citi Zēni” un “Ārpilsētas Sakars”.

Koncerts tiks pārraidīts tiešsaitē – dzīvnieku patversmes “Labās mājas” Facebook lapā.

“Labās mājas” ir dzīvnieku turēšanas apstākļiem atbilstošākā dzīvnieku patversme Latvijā. Uz laiku, kamēr suņi un kaķi uzturas “Labajās mājās”, patversmes darbinieki uzņemas pilnu atbildību par dzīvnieku labturību, dzīvniekiem tiek nodrošināts viss nepieciešamais: siltums, tīras telpas, pastaigas, socializācija ar cilvēkiem, piemērota barība, augstvērtīga veterinārā aprūpe. „Labajās mājās” 90 procenti dzīvnieku jau no uzņemšanas brīža jāuztur par saviem līdzekļiem, taču patversmei nav „savu līdzekļu”, ir tikai sabiedrības atbalsts – ziedojumi, kas dod iespēju palīdzēt.

Lai varētu dzīvnieku patversmes ķepaiņiem savākt nepieciešamos līdzekļus, sadarbībā ar ziedot.lv ir izveidots links, kurā var ērti noziedot.
Ziedot var jau tagad, lai to izdarītu, skatīt šeit: https://ej.uz/_ziedot_lv_labas_majas

Visiem ziedotājiem, kuri vēlēsies, būs iespēja piedalīties izlozē, kurā varēs laimēt dažādas jaukas un sirsnīgas dāvanas no mūsu atbalstītājiem!

Pasākumu atbalsta: “VR Gaming Latvija”, “Delisnack Riga”, “BAMS pool house” un “VERY COOL PEOPLE” .