Labdarības foto izstādes “8 virs 8” atklāšanas svētki

Fotoizstāde „8 virs 8”, kas veltīta „Labās mājas” suņu senioriem tika atklāta 28. jūlijā t/c Spice Home.

28.07.2015. Spice home. Labdarības fotoizstades atklasana. Foto:Ilmars Znotins 28.07.2015. Spice home. Labdarības fotoizstades atklasana. Foto:Ilmars Znotins 28.07.2015. Spice home. Labdarības fotoizstades atklasana. Foto:Ilmars Znotins 28.07.2015. Spice home. Labdarības fotoizstades atklasana. Foto:Ilmars Znotins 28.07.2015. Spice home. Labdarības fotoizstades atklasana. Foto:Ilmars Znotins 28.07.2015. Spice home. Labdarības fotoizstades atklasana. Foto:Ilmars Znotins 28.07.2015. Spice home. Labdarības fotoizstades atklasana. Foto:Ilmars Znotins 28.07.2015. Spice home. Labdarības fotoizstades atklasana. Foto:Ilmars Znotins 28.07.2015. Spice home. Labdarības fotoizstades atklasana. Foto:Ilmars Znotins

Labdarības fotoizstādē ir aplūkojami suņu portreti un iemūžinātie mirkļi no patversmes ikdienas.  Projekta autors Kaspars Volonts savās fotogrāfijās vēlējies parādīt, ka, gadiem ejot, suņi tikai pilnveido savu raksturu un caur pieredzi to norūda, kļūstot gudrāki un nezaudējot dzīvesprieku. „Katrs no pusmūža mīluļiem ir ar savu stāstu. Ikviens pieaugušais suns ir pelnījis vietu, ko saukt par mājām, tikpat ļoti, kā jebkurš kucēns, kuram cilvēki parasti mēdz dot priekšroku. Fotogrāfija ir mazākais, ko mēs varam darīt viņu labā,” stāsta Kaspars.

Dažus no foto stāsta varoņiem, Robīti un Zitu varēja sastapt arī klātienē. Piecpadsmitgadīgā Zita ar savu amizanto izskatu un šarmanto raksturu momentā izpelnījās daudzu simpātijas. Par savu pavadoni Zitu izvēlējās gan t/c Spice direktore Iveta Lāce, gan labprāt ar viņu pozēja mūziķis Kārlis Kazāks.

Sirsnīgs paldies fotogrāfam Kasparam Volontam, bez kura iniciatīvas un idejas izstāde netaptu, t/c Spice par tūlītēju atsaucību “Labo māju” ierosinājumam plašākai publikai parādīt sirsnīgos un emocionālos senioru portretus. Kinologam Ivaram Lielpēterim, kurš ar praktiskiem piemēriem (lūdzot pacelt rokas ikvienam apmeklētājam, kurš vecāks par 35 gadiem un atbildot uz jautājumu, vai Jūs jūtaties kā seniori :), jo 8 gadus veciem suņi ir tādā pat pusmūžā) stāstīja, kāds ir suns seniors, cik viegli tas ir apmācāms. Paldies sabiedrisko attiecību aģentūrai “Prospero” par 100% profesionāli noorganizēto pasākumu un, protams mūsu sendraugiem Dino zoo par svētku dāvanu patversmei.