“Labās mājas” rudens izstādē PET EXPO 2016

2016.gada 12. un 13.novembrī starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisinājās starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde “ZooExpo 2016”, kurā tika iekārtots arī “Labo māju” stends un piedalījās patversmes brīvprātīgie.

Divās dienās izstādes apmeklētājiem un interesentiem stāstījām par patversmes dzīvi un tās četrkājaino saimi: kā norisinās viņu ikdiena un kā tiem palīdzēt, gan kļūstot par patversmes ilgtermiņa atbalstītājiem, gan ziedojot dzīvniekiem nepieciešamās lietas, pašiem kļūstot par brīvprātīgajiem vai iesaistoties citās patversmes rīkotajās vai sevis rosinātajās aktivitātēs. Par „Labo māju” iemītnieku ikdienas gaitām stāstīt palīdzēja reklāmas aģentūras MLTPLY veidotie jaukie un krāsainie info stendi, ar kuru palīdzību varēja uzzināt, cik kilogramus sausās barības dienā vidēji apēd patversmes kaķi, cik maksā viena suņa uzturēšana, cik svēris smagākais „Labo māju” kaķis un citus interesantus faktus. Vēlreiz atgādinājām sen zināmo patiesību, ka blakus dižciltīgiem, saimnieku mīlētiem un labi audzinātiem šķirnes suņiem un kaķiem, kuri piedalās šajā un citās izstādēs, dzīvnieku patversmēs mīt tādas pat uzticīgas, mīlošas sirdis, kuras gaida savu draugu uz mūžu. Stenda aktivitātes un Labo māju atpazīstamību  kā jau vienmēr aktīvi nodrošināja un apmeklētāju uzmanību atraktīvi piesaistīja patversmes talismans Robins, kura lomā iejutās Kristīne un Lea, un, protams, mūsu jaukā un mīļā suņu meitene Zuze.

Liels paldies visiem patversmes draugiem, atbalstītājiem un brīvprātīgajiem, kas palīdzēja mums nodrošināt patversmes dalību izstādē.

Paldies visiem, kuri apciemoja mūsu stendu un ziedoja patversmes atbalstam. Kopā ir saziedoti EUR 406!