“Labās mājas” izstādē PET EXPO 2017

Starptautiskās suņu un kaķu izstādes, visdažādāko mājdzīvnieku, zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcijas, un turpat centrā mēs – dzīvnieku patversme “Labās Mājas” – bijām starptautiskajā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstādē “PetExpo 2017”, kas norisinājās 18. un 19.martā Ķīpsalas izstāžu hallēs.

Šajās divās dienās patversmes brīvprātīgie stāstīja apmeklētājiem par patversmi, tās iemītniekiem un viņu ikdienu. Esam ļoti priecīgi par cilvēku lielo interesi, par patieso vēlmi palīdzēt mūsu četrkājainajiem draudziņiem! Stāstījām, kā patversmes iemītniekiem labāk palīdzēt, kā kļūt par brīvprātīgajiem un sniegt atbalstu ne tikai finansiāli, bet arī fiziski kontaktējoties, staidzinot un socializējot suņus un arī kaķus. Kā ik katru gadu, to mums palīdzēja īstenot mūsu talismans Robins, kura tēlā iejutās Kristīne, Gunta un Līga. Mūsu galvenais uzdevums bija pavēstīt, ka patversmē mīt jauki un mīļi četrkāji, kuri alkst pēc mīlošas ģimenes, kas mums arī izdevās! To palīdzēja realizēt mūsu patversmes līdzi paņemtā suņu jaunkundze Bora, kas neatstāja vienaldzīgu nevienu apmeklētāju! Bora baudīja uzmanības mirkļus un katru glāstu līdz pēdējam – lai arī dienas beigās jau sagurusi, tomēr pēc īsas snaudas bija atkal ierindā un gatava samīļot stenda ciemiņus. Boras mīlestība plūda tādām straumēm, ka nav brīnums – Bora ir aizrunāta kādai ģimenei!

Liels paldies jāsaka mūsu draugiem reklāmas aģentūrām JCDecaux un MLTPLY, par lieliskajiem informācijas plakātiem, kā arī poligrāfijas grupas “UnitedPress” tipogrāfijai par daudzajām kartiņām, ko mēs dalījām apmeklētājiem un SIA “Uniprinta” par kartiņām un blociņiem!

Šajās divās dienās patversmei tika saziedoti 720 eiro, kas tiks iztērēti dzīvnieku uzturēšanai. Liels paldies visiem apmeklētējiem, ziedotājiem, patversmes darbiniekiem un brīvprātīgajiem – Sarmītei, Aigai, Guntai, Līgai, Astrīdai un it īpaši Kristīnei!

kolaza 2

2