Seko mums: Instagram Facebook Twitter
  Draugi
  • Arčers
  • Binders
  • Borisa un Ināras Teterevu fonds.
  • RIX
  • Royal Canin
  • DinoZoo
  • Zoo Centrs
  • Ķepa uz Sirds

DSC_4282Pirmajā dienā suns interesējās par visu kas notiek mājās. Paēda sauso barību, mazliet paspēlējās, divas reizes gājām staigāt. Mājās mierīgs, naktī gulējā mierīgi. Uz rīta pusi sākās vemšana.
Nākamajā dienā viņa paēda tikai no rīta, vairāk negribēja. Vemšana atkārtojās. Suns 3 reizes tika vēsts staigāt. Mājās bija mierīgs, sargāja durvis no svešiem, rādīja ka nevar tuvoties. Spēlējās ar bumbiņām. Nolēmām aizvest viņu pie daktera Pēc ārsta ieteikumiem sunim nedevu ēst neko, viņam uzlika sistēmu un dažādas šprices, lai apturēt vemšanu un caureju. Uz šo brīdi situācija pamazām normalizējās.

Katru dienu ejam staigāt 3 reizes dienā. Apstaigājām daudz vietas savā rajonā, bijām arī mežā.
Mājās suns uzreiz saprata kur ir viņas vieta. Saprot ka uz dīvāniem atrasties nedrīkst, bet mēģina šmaukties (kas būs redzams uz foto). Pagaidām sanāk, ka kad mēs esam mājās, suns uz dāvinu pusi neskatās, jo saprot ka tas ir aizliegts, bet kad neesam, pa kausiņam guļ.Lai nebojāt attiecības ar suni, sākām klāt dīvānam virsū kādu palagu (izliekamies ka mēs nezinam ka suns guļ pa dienu uz divāna).DSC_4302

DSC_4301Arā suns uzvedās pietiekoši paklausīgi, bet palaist nevaram, jo izrāda agresiju pret citiem suņiem. Pagaidām nesaprotu pēc kādām kritērijiem viņai nepatīk citi suņi. Metās virsū un mazajiem un lielajiem, kaut periodiski dažiem vispār neizrāda uzmanības. Tur mums būs jāpiestrādā.
Sargā mūs no citiem, es jūtos droši staigājot ar viņu. Pamazām trenējām komandās, lai būtu iespēja tomēr palaist viņu, zinot ka atnāks un nevienu citu suni neabižos.
Mājās daudz mantiņas, ar visiem spēlējās. No rītiem klusi mūs modina rīta pastaigai, bet redzot ka vēl guļam, arī pacietīgi guļ blakus savā vietā. Pavada mani uz darbu, nāk pretī, ja kāds ģimenes loceklis atnāk mājās.
Vārdiņu viņai pamainījām, jo uz Kono viņa atsaucās uzreiz un klausa ko viņai saka. Suns brīnišķīgs! Sajūta ka visu saprot un pietiek tikai nosaukt vārdā, ka zina ka esmu piemērām neapmierināta ieraugot ka viņa cenšās kāpt uz divānu kad mēs esam mājās.
Ieraudzījām ka viņai ir bails no lielajām mašīnām. Viņa atmuguriski iet atpakaļ lai paslēpties aiz mūsu kājām. Baidās no šāvieniem. Kāds bija palaidis salūtu un es knapi viņu nomierināju. Pagaidām neļauj notīrīt sev ķepas. Priekšējās dod, bet aizmugurējās nedod, sāk raudāt un bēg. Ceru ka pamazām sanāks pieradināt.
Ar veselību pamazām paliek labāk un tas priecē. Mums tika lielisks draugs un domāju ka viņa arī jūtās labi pie mums!

DSC_4281  DSC_4299   DSC_4303 DSC_4304

Ziņas/Sākums
 
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv