Seko mums: Instagram Facebook Twitter
  Draugi
  • Arčers
  • Binders
  • Borisa un Ināras Teterevu fonds.
  • RIX
  • Royal Canin
  • DinoZoo
  • Zoo Centrs
  • Ķepa uz Sirds

Labdien!

Pagāja jau gads no tā brīža, kad Kono ienācā savās mājās. Pa šo gadu daudz ko iemācījamies, palikam nosvērtāki, paklausīgāki. Sune skaidri zina ko drīkst un ko nē. Interesanti ka dažas lietas mēs nemācījām, viņa vienkārši respektē mūs. Piemērām, deguna priekšā var būt uz galda smaržīgs gaļas gabals, bet viņa to neņems. Diezgān ātri saprata, ka saimnieku un bērnu gultās nedrīkst ne tikai gulēt, bet arī ķepas likt. Saprata tad, kad mēs viņai atdevam mīksto sēdvietu no vecā divāna. Problēma atrisinājās pati par sevi! Es speciāli nemācīju viņu kā vajag aizstāvēt saimnieku, jo mums bija problēma ar to,

ka viņai nepatika cilvēki un sveši suņi. Vienu reizi bija situācija, kad man draudēja, un Kono sāka aizstāvēt! Mana malacīte! Sadraudzējamies ar diviem suņiem, šovasar pirmo reizi palaidu viņu mežā. Protams vajadzēja visu laiku skatīties, lai kāds svešs suns nebūtu blakus, bet tomēr kāds viņai bija prieks! Kono nekur tālu neskrēja, visu laiku skatījās, kur es esmu, lai nepazaudēt. Vienmēr pieskrien klāt, kad pasaucu. Nedomāju, ka ar

mūsu iepriekšējām problēmām ar paklausīšanos kādreiz pienāks šāds brīdis!
Vairāk Kono nebaidās no mikroautobusiem un jūtās droši. Katru vakaru spēlējās ar bērniem, ierakstīti vairāki video. Dāžreiz var pārsmieties no tā, ko viņa dara!
Viņa lielisks sargsuns! Visu dzird un vēro!
Viņa ir mūsu mīlule! Kopā ar viņu dzīvo divas šinšillas un degu. Kad šinšillas skraida, liekam uzpurni. Kono nesās kopā ar viņiem pa gaiteni, un lai neiekod spēles gaitā, cenšamies nodrošināt drošu izklaidi visiem.

Ēd visu! Protams lutinam arī ar kaut ko garšīgu, lai iepriecināt! Kono ļoti garšo gurķi, āboli un aličas!

Atvedam no laukiem, pirmais ko viņa izdarīja – nospēra no maisa lielāko gurķi, apēda, tad to pašu ar ābolu un aličām. Kad visu nogaršoja, mēs varējām ienest virtuvē.
Ar veselību viss labi, neskaitot to, ka vasarā, kad bija liels karstums, viņai sākās ekzema un nācās apmēklēt ārstu. Pie ārsta iet droši, bet izejot no kabineta, cenšās skriet pa galvu, pa kaklu, nedomājot par to, ka varu nokrist uz trepēm. Izrādās, ka laikam bija bails, un viņa turējās cik vien var.
Kaut kā tā pagāja mūsu kopīgs pirmais gads. Esam ļoti, ļoti priecīci ka viņa kopā ar mums var dzīvot savu dzīvi drošībā un mīlestībā!
Pielikumā nosūtu jums bildes par mūsu pirmo gadu. Varat paskatīties kā mums gāja. Viņas pastaigas prieki, mīļāka gultas vieta, rotaļas un pieradumi (kur gulēt, sekot).
Paldies jums par jūsu darbu! Par to, ka dodat dzīvnieciņiem cerību uz labāko!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ar agrīnajām Kono gaitām mājās varat iepazīties:

Kono

Kono

Ziņas/Sākums
 
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv