Kompānija TeleTrade Europe uzsāk ilgtermiņa atbalstu

2013.gada novembrī kompānija TeleTrade Europe uzsāka ilgtermiņa atbalsta programmu Juglas dzīvnieku patversmei “Labās Mājas”.


Kompānija turpmāk regulāri sniegs gan finansiālu, gan materiālu atbalstu patversmei, lai dzīvnieku uzturēšanās stresa pilnajos apstākļos patversmē būtu pēc iespējas komfortablāka.
Dzīvnieku patversmes Latvijā ik dienas saņem desmitiem lūgumu sniegt palīdzību un dot pagaidu patvērumu kādam par lieku nastu kļuvušo suni vai kaķi. Nereti tie ir pie saimnieka dzīvojoša mājas mīluļa pēcnācēji, par kuriem atbildība tiek uzvelta līdzcilvēkiem un patversmēm. Minētās situācijas nerastos, ja sabiedrība būtu izglītota par mājas (istabas) dzīvnieku labturību – aprūpes, turēšanas, nodarbināšanas, uzvedības un audzināšanas specifiku atbilstoši dzīvnieka fizioloģiskajām un emocionālajām vajadzībām, un kompānija TeleTrade Europe ir priecīga atbalstīt aktīvus un sirdssiltus cilvēkus no patversmes “Labās mājas”, kuri rūpējas par to, lai mūsu visneaizsargātākajiem, bet tomēr visuzticamākajiem draugiem būtu nodrošināti pēc iespējas labāki dzīves apstākļi.

ARĪ TAVS UZŅĒMUMS TO VAR!