fbpx

Kaķis Vasīlijs no mājām sveicina

Vasīlijs ļoti ātri iedzīvojās jaunajās mājās. Tāda sajūta, ka viņš te vienmēr ir dzīvojis. Mēs ar Vasīliju kļuvām pār labākajiem draugiem. Viņš visur staigā man pakaļ kā astīte un guļ tajā istabā, kur atrodos es. Kad viņš neguļ, viņam patīk ēst un spēlēties, un viņš aicina mani paspēlēties ar viņu. Kad es atnāku mājās no darbā, viņš vienmēr sagaida mani pie durvīm.

Viņš ir ļoti ziņkārīgs un sabiedrisks kaķis, un ļoti “runīgs”. Kad atnāk ciemiņi viņš vienmēr ir uzmanības centrā, nebaidās no cilvēkiem un neslēpjas, bet arī prot sevi aizstāvēt, ja uzmanības ir pārak daudz. Viņš ir ļoti dominants runcis, kurš nepieļauj familiāru izturēšanos.
Bet skatoties uz viņu, es ceru, ka viņš tagad dzīvo savu laimīgo kaķa dzīvi!


Ar cieņu, Jeļizaveta

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.