Seko mums: Instagram Facebook Twitter
  Draugi
  • Arčers
  • Binders
  • Borisa un Ināras Teterevu fonds.
  • RIX
  • Royal Canin
  • DinoZoo
  • Zoo Centrs
  • Ķepa uz Sirds

Labrīt!

Pirms mēneša adoptēju brūni raibu sieviešu dzimuma kaķi ar vārdu Mikse, tad lūk, atskaitos par sekām.

Mašīnā pa ceļam uzvedās godam, nesmēķēja un nebļāva, tiesa, arī nepiesprādzējās, nācās pašam. Dzīvoklī pie izlaišanas neizrādīja ne mazāko interesi ierāpties atpakaļ pārvadāšanas somā (kuru ceru ka kolēģis aizveda atpakaļ), tā vietā skriešus (vai rikšiem) metās uz kastīti, kā es sākumā domāju, bet tomēr nē, iespraucās starp veļmašīnu un sienu, kur pavadīja veselu minūti vai apmēram tā, tad bija laiks apskraidīt pārējo dzīvokli.

Bildē viens kaķis pirmajā dienā skatās uz istabu, zudusī māla lapsas kāja ir iepriekšējā dzīvnieka sasniegums, esošais vēl neko nav iznīcinājis.

Pirmo nedēļu kaķa miteklis un slēptuve bija zem manas gultas, kur atrodas kaste, starp kuru un sienu lopiņš uzturējās un novēroja visas kājas (ne pārāk daudzās), kuras ienāca istabā; visu šo laiku (un vēl joprojām) turpinās dzīvokļa izpētes un kartēšanas darbs, lai izvēlētos piemērotāko dzīves un novērošanas vietu.

Bildē divi redzams kaķis uz klaviatūras. Bardaks uz galda nav no viņa. Priecē tas, ka klaviatūra ir ar mehānisku ieslēgšanas slēdzi, jo reizēm mēdzu strādāt attālināti un pirmo reizi bija aizdomas uz sliktiem cilvēkiem, kuri raksta manā vietā, bet tad pēc rokraksta un novērojumiem tapa skaidrs, ka dzīvnieks tur romānus raksta. Vienveidīgus romānus.

Ap šo brīdi kaķis ir ieguvis manis doto vārdu Kaķis, sieviešu dzimuma ciemiņš iesaucis par Snīpi acīmredzami melnā deguna dēļ. Uzvedas kārtīgi, joprojām meklē ideālo guļasvietu, kas varētu būt mana gulta, bet traucēju es, varētu būt palodze, bet reizēm traucē nezinu kas, uz ledusskapja arī ir labi, bet reizēm pietiek vienkārši izgāzties uz grīdas pa vidu.

Reiz atradu glītu, kompaktu vēmekli uz palodzes, sāku uzmanīt, ko un kā kustonis ēd: viņš nevis ēd, bet rij, kā rezultātā, ja drīz pēc ēšanas (rīšanas) ir kāds nebijis kairinājums, teiksim paostīts citrons vai nokritusi krūzīte, tad viss tiek izvemts. Lēnām dzīvnieks aprod ar domu, ka neviens viņam ēdamo nost neņems, sāk ēst lēnāk, bet es savukārt apsolīju nedot citronus un nespēlēties uzreiz pēc maltītes.

Baroju ar rojālo kaninu, viņu pašu konserviem, reizēm kaut ko no savas ēdienkartes, teiksim laša fileju dzīvnieks bija gatavs visu puskilogramu apēst, bet es reizēm esmu egoistisks.

Īsti spēlēties lopiņš nav ieradis, nagus pielieto no sirds (asināmo dēli ātri apguva), skraida normālā begemota gaitā un ar attiecīgiem skaņu efektiem, labi, ka zem manis neviens nedzīvo.

Mēneša laikā spalva ir nomainījusies uz mīkstāku, savukārt vecās ir mazāk kā iepriekšējam kaķim, kas ir neapšaubāms pluss, jo zeķes adīt es pagaidām negribu.

Jau iegaumēts laiks, kad es atgriežos no darba, sākot slēgt durvis, tieku sagaidīts ar prieka (es ceru) bļāvieniem, vārdu sakot, pēc visa izskatās, ka jau uzskata mani par pilnvērtīgu barotāju un dzīvos šeit ilgi.

Nu kaut kā tā.

 

Ziņas/Sākums
 
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv