Kā “Labajām mājām” gāja Andelemandele GRAND

Andelemandele GRAND, kas notika Skonto hallē 30.martā un pulcēja milzīgu skaitu-830 andelētājas un neskaitāmus apmeklētājus, piedalījāmies arī mēs.  Tā bija Juglas dzīvnieku patversmes “Labās mājas” debija šāda veida pasākumā. Jau labu laiciņu iepriekš aicinājām “Labo māju” sociālo tīklu sekotājus, patversmes brīvprātīgos un apmeklētājus ziedot savu skapu “pērles”-labas, kvalitatīvas, bet vairs nevalkātas drēbes labdarībai. Visi ienākumi no andelēšanās tiek izmantoti “Labo māju” dzīvnieciņu uzturēšanai.

Kopējā summa, ko “ietirgojām”, bija 48 lati. Jā, it kā nav liela summa, bet ar šo aktivitāti vēlējāmies gan sev, gan citiem parādīt, ka Juglas dzīvnieku patversme “Labās mājas”, cik nu mūsu spēkos, izmanto dažādus veidus, lai piesaistītu naudiņu patversmes dzīvnieku uzturēšanai.

48 lati, tā ir 1/4 daļa no “Labo māju” ikmēneša elektrības rēķina vai 20kg kucēnu barības vai pāris iepakojumi dezinfekcijas līdzekļa vai degviela patversmes busiņam, kas vadā dzīvniekus uz veterināro klīniku.

Milzīgs paldies Elīnai un Signei par palīdzību Juglas dzīvnieku patversmei “Labās mājas” Andelēmandelē GRAND!

Un paldies interjera dizainerei Elīnai par burvīgajiem, pavasarīgajiem rožu Robiniem! Tie atzinīgi novērtēti ne vien no “Labo māju” darbinieku un brīvprātīgo puses, bet arī apmeklētājiem dzirdējām atzinīgus vārdus!

Kā mums raksta Elīna “Bija patiesi liels prieks palīdzēt veidot gan Robinus, gan tirgoties Andelēmandelē. Dzirdot labus vārdus no apmeklētājiem sirdī bija saviļņojums. Lai viss izdodas Juglas dzīvnieku patversmei”.

Paldies arī Tev, ja ziedoji savu kleitu, somu, jaciņu un, paldies arī Tev, kas šīs drēbas tagad valkās :).

Visdrīzāk, uz tikšanos nākošajā Andelēmandelē!