fbpx

Skaistā Pūkause nu tiek saukta par Bellu :)

Sveiki!

Decembra sākumā adoptējām kaķēnu Pūkausi – mūsu mājās gan viņu saucam par Bellu. 🙂
Kopumā – pirmā nedēļa pagāja piesardzīgāk, kamēr Bella iepazinās ar visām ikdienišķajām sadzīvēs skaņām, trokņiem un lietām (kafijas aparāta dūkoņa, durvju slēdža skaņa, uguns aiz kamīna durvīm u.c.). Pēdējās 2-3 nedēļas noteikti var teikt, ka Bella ir pilnībā iejutusies un droši pieņēmusi katru dzīvokļa kvadrātmetru par savu rotaļlaukumu, savukārt, ierodoties ciemiņiem, no tiem neatiet pat uz mirkli.
Kā stāstījām pirms adopcijas – ierodoties pie mums, viņu priekšā jau gaidīja mūsu labradora meitene Mailija – bet tas nesagādāja it nekādas problēmas (noteikti par labu ir nācis, ka Mailija lielāko daļu no līdzšinējā mūža bija dzīvojusi kopā ar par sevi vecāku Čihua-hua šķirnes suņu dāmu, kura Mailiju bija veiksmīgi apmācījusi tajā kā sadzīvot un izturēties pret izmēros mazākiem). Sākotnēji, protams, centāmies būt pēc iespējas piesardzīgi abas iepazīstinot, bet Mailija ar Bellu jau burtiski no pirmajām dienām labprāt dalīja vienu dīvānu, bet šobrīd abas meitenes katru dienu spēlējas gan savā starpā, gan viena ar otras rotaļlietām, gan arī Bellai īpaši patīk Mailijas aste. Savukārt, vakaros un naktīs abas nereti guļ blakus .

Paldies jums par to, ko darāt!

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.