Seko mums: Instagram Facebook Twitter
  Draugi
  • Arčers
  • Binders
  • Borisa un Ināras Teterevu fonds.
  • RIX
  • Royal Canin
  • DinoZoo
  • Zoo Centrs
  • Ķepa uz Sirds

Te Hercogs Jums sūta sveicienus no savām mājām! Esmu iedzīvojies un jūtos labi. Saimniece katru dienu ved mani garās pastaigās,gan paskrien kopā ar mani, māca labas manieres. Protu sēdēt, gulēt savā vietiņā un saprotu, kad mani saimniece sauc. Kad vēl saimnieces vīrs ir mājās, tad tieku pie kārtīga krosiņa. Pirmajā naktī man sanāca šmuce- piečurāju un piekakāju savu jauno māju- bet es biju uztraucies un saimniece arī, jo nezinājām kā tad mums ies.. Tagad gan prasos ārā,kad man vajag nokārtoties.
Saimniecei ir superīgs dīķis,kurā man ļoti patīk peldēt,vienmēr pēc peldēšanās mani sagaida krastā ar dvieli un nosusina- paklausīgi sēžu kamēr esmu noslaucīts. Esmu skaisti izķemmēts, nu vairs manā kažokā nav tie vilnas kušķi. Šajā laika posmā esmu tik daudz jau iepazinis. Esmu paspējis pat saost stirnu krūmos, labprāt būtu skrējis viņai pakaļ, bet saimniece tomēr nepalaida- droši vien baidījās, ka neatnākšu atpakaļ, bet es jau esmu samērā labi iemācījies, ka ja saka “Hercog, šurpu”, tad man ir jāiet pie saimnieces.
Iepazinu kaimiņu vistas- visai interesanti radījumi, bet man ir bail no viņām, tapēc kad redzu tās ,eju ar līkumu. Vēl mans mērķis ir sadraudzēties ar kaķi, to katru dienu pa drusciņai īstenojam. Cenšos būt paklausīgs, šad tad gan man nesanāk, gribas pajautroties, kaut ko pagrauzt. Grauzt man ļoti patīk gan savas mantas, gan arī īpaši “garšīgas” bija saimnieces kurpes, bet cenšos vairāk tās negrauzt. Vēl man patīk rakt- dārzu gan neroku, roku klajā laukā,kad kaut ko saožu. Esmu paspējis pat noķert cirsli.
Pie manis ciemos jau bijuši bērni, izturos draudzīgi un labprāt ar tiem kopā pajautrojos. Pirmajā nedēļā man bija pazudusi apetīte, bet ar saimnieces palīdzību atkal atsāku ēst un tagad viss ir labi.
Ar citiem suņiem arī esmu draudzīgs, vienīgi man ir bail,ja tie rej uz mani.
Kad nāk kāds svešs cilvēks iekšā mājā ko neēsmu sastapis aizsargāju savu saimnieci- pieglaužos pie sāna un uzrūcu svešiniekam, lai zina,ka mājās ir sargs.
Bez pavadas gan vēl nestaigāju, bet drīz jau būšu iemanījies, ka nevaru tā skriet prom un jāiet tuvu saimniekiem.
Īpaši uzticīgs un vispaklausīgākais esmu tieši saimniecei, jo viņa visvairāk laika pavada ar mani un ņem mani visur līdzi. Man šeit patīk, esmu samīļots, pabarots, un visādi citādi apčubināts! Varu teikt,ka esmu atradis savus cilvēkus un mājas!
– Hercogs 🐾

Ziņas/Sākums
 
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv